Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk ti örülnétek évfordulóra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti örülnétek évfordulóra egy ilyen ajándéknak vagy nagyon giccses?

Figyelt kérdés
Szóval a barátommal most lesz az első évfordulónk és megbeszéltük hogy úgy veszünk akándékot hogy az egy 1000ftból kijöjjön mivel szeretnénk a hangsúlyt inkább a randira fektetni. Ezért gondoltam hogy csinálok valamit kézzel. Egy olyan dobozt találtam ki aminek a széleit ollóval szét vágom szóval ha leszedi a tetejét az szét nyílik beboritom valami csomagoló papírral és közös képeket rakok rá a csavar a bene lévő apróságokban van saját készitésű süti kámaszutra kocka egy régóta kinézett gumi karkötő amit nagyon szeretne, fülhallgatót kap még mivel a sajátját elrontotta és inkább vicces dolgokra gondoltam mint túl nyálasra mivel ismerem annyira hogy tudom annyira nem örülne neki viszont azt már nem tudom hogy ez is annak számít e. Szetintetek igen? És ha nem szerintetek mit rakjak még bele?

2019. máj. 26. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem jó, de fejtsd már ki ezt a süti kámaszutra kockát, mert el se tudom képzelni,hogy kell ezt megsütni :D

(na meg a kámaszutra nem a te korosztályodnak való,az fix)

2019. máj. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ki ne vedd a kockat szerintem qurvajo
2019. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó :)

És elsütheted, hogy a sütit bizony a kockával lehet lemozogni :)

Kreatív csaj vagy, szerintem nagyon örülne neki, főleg hogy tőled kapja :)

Sok ilyet még néktek! :)

2019. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En nagyon örülnék egay ilyen ajándéknak: :D Szerintem el ios sírnám magam örömömben. :)
2019. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors vissza jelzéseket! Akkor örülök hogy jó lesz.

A kocka az külön meg a süti is, lehet kicsit össze vissza írtam :'D

2019. máj. 26. 21:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Arra a kockára én is gondoltam de valahogy soha nem merem elsütni ezt a dolgot. Xd


Egyébként szerintem jó ötlet, és nem is nyálas.

2019. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ez az egész jóval több ezer forintnál. :D
2019. máj. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából amit veszek az csak a karkötő meg ugye a füles igen az az ami kérdéses hogy találok e olyat ami bele fér az árba.
2019. máj. 28. 14:06
 9/10 anonim ***** válasza:

De már eleve a füles, ha jobbat akarsz az nem jön ki belőle. Meg hát a karkötő sem.

De egy jó süti mindennel felér főleg ha olyat csinálsz amit szeret. A dobókocka meg dob egyet a hangulaton.

Plusz ott lesz az élmény mi kell még:D

2019. máj. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne nevettesd már ki magad kislány,ez a tini kategória,a kama szutra felnőtt bácsiknak és néninek való 😚
2019. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!