Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm néha cigizik, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm néha cigizik, hogyan próbáljam leszoktatni?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok ő 15 .én is ilyen voltam, de nem akarom hogy elkovesse azt hibat mint én. E cigarettára valtottam, de azt is már leteszem. Ezek miatt nem lenne valami hiteles, hogy tedd le mert az rossz. Heti 2-3 szálnál tart. Es tart "szunet heteket". Nem durva még, meg nem zavar csak nagyok féltem, néha enni nem tudok amikor belegondolok ebbe. Szerintetek mit kene tennem?
2019. máj. 27. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Majd leszokik ha a rávalót nekik kell megkeresni.
2019. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ja, bármennyire szeret is, a függőségről nem fogod tudni leszoktatni. Majd talán ő is keresztül megy ezen a változáson mint az elkövetkezendő pár éven, de ha nyaggatod ezzel, lehet csak rosszabbat teszel.
2019. máj. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mint te*
2019. máj. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem hiszem hogy nagyon függő lenne, mert negy-ot naponta szokott elszivni parat a barátnőivel, és ugye ha annyit kibir neki semmi extras nem lenne, csak nemet kene , . Úgy veszem sajnos eszrehogy azert cigizik mert menő a többiek előtt.
2019. máj. 27. 13:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben így szoknak rá a cigire, hogy "menő", meg a többiek is csinálják, akkor "miért ne én is".
2019. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél ilyen spriccelős flakont és lődd le vele mint a cicát.
2019. máj. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kicsit osszeszedetlen volt az előző mondatom csak eppen iskolaba voltam, és kapkodtam. Remelem lehetett erteni.
2019. máj. 27. 22:43
 8/8 anonim ***** válasza:
2019. máj. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!