Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? Van barátom, de más fiú is szimpatikus

Figyelt kérdés
8 hónapja élek párkapcsolatban a barátommal, de az utóbbi időben voltak/vannak vitáink, veszekedéseink. Nem mindig sikerül megtalálnunk a közös hangot. Viszont van egy másik fiú akinek tudom hogy tetszem és nekem se közömbös. Mivel a barátommal mostanában sokat veszekszünk így sokszor elgondolkoztam hogy mi lenne, ha esetleg elkezdenék jobban ismerkedni a sráccal. Viszont a barátomat még mindig nagyon szeretem, és nem tudom, hogy esetleg meg-e érné otthagyni a biztost a "bizonytalanért"? A kedves válaszolók segítségét várom,hogy mi alapján is tudnám én meghozni a leghelyesebb döntést? Nem akarok senkit megbántani, senkinek az érzéseivel játszani, csak szimplán kétségbe vagyok esve, hogy mi és hogy legyen, mi lenne a legbölcsebb döntés?
2019. máj. 27. 20:33
 1/7 October15 ***** válasza:
96%

Tehát egy kapcsolat addig tart amíg egyetértetek? :D Szakíts a pasiddal és boldogítsd 2 hónapig a másikat aztán majd lesz harmadik. :D

Párkapcsolatban éltek.. :D Jah majd ha nem elég 2 vita meg egy "jó a segged" ahhoz, hogy másfelé kacsintgass. Addig max kavartok.

2019. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 October15 ***** válasza:
100%
*Édes m1 mit csinálsz csak lehetőleg a kettőt ne egyszerre + ne haluzz olyanokat, hogy nem bántasz meg senkit mert hát nyilván de. Ez már csak így működik.
2019. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
korod? Mert nem mellékes, tini kategória.
2019. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eléggé szeretnéd a baratodat akkor nem tetszene más is.
2019. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb döntés az ha megbeszéled a barátoddal mi miatt veszekedtek, nem érdemes szétválnotok 8 hónap az hosszú idő és mindenhol vannak veszekedések de ha igazán szereted a párod akkor mellette maradsz és megoldjátok a problémákat, a másik fiúról pedig annyit hogy idővel vele is lennének veszekedések mert az elején minden kapcsolat problémamentes.
2019. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs de az en volt baratommal volt ido mikor rengeteg vitank volt és sirtam miatta mindennap de szerettem, meg azt is elviseltem volna hogy megcsal mert szerelmes voltam belé. Ekkora ilyen hulye az ember, de mindent megtudtunk beszélni es kompromisszumokat kotni. Te szimplan nem vagy es nem is voltal szerelmes, csak jo olykor megdugva lenni. Ha mas fiu felkelti az erdeklodesed ott mar offos a kapcsolat, mivel ilyeneken jar a fejed 😀. Korulottem mindennap a kondiban felistenek voltak kb, megsem erdekelt egyiksem. 19l
2019. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha két srácba vagy szerelmes válaszd a másodikat mert ha eléggé szeretnéd az elsőt nem lenne második
2019. aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!