Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A szomszédom egy kukkoló?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szomszédom egy kukkoló?

Figyelt kérdés

A barátommal a tegnap este randizni voltunk. Hazakísért autóval volt, amikor haza értem még az autóban elkapott egy olyan kívánom a párom érzés.

Elkezdtünk szeretkezni, én voltam fölül, mivel világítottak a kinti fények így engem is ért némi fény.

Akkor megláttam a szomszéd embert, az 37 éves, de ott állt és bámult az ablakból.

Jó vagy 7 perc után vettem észre.

Ő közvetlen előttünk él, és minden este ott áll az ablakban és néz.

Amikor zuhanyzom, öltözködésnél

Mit csináljak, tegyek feljelentést?



2019. máj. 28. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Az utcán szexeltél az autóban. Ő jelenthetne fel téged. Redőny és függöny is létezik.
2019. máj. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Ha az autóban szexelsz, akkor te sértettél törvényt, nem a szomszéd.

Másrészt a szomszédnak joga van a saját ablakában állni és kinézni rajta. Ha te úgy zuhanyzol meg öltözöl, hogy bárki beláthat az ablakon, az a te hibád, emiatt mást nem jelenthetsz fel.

2019. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Fogd fel másként a dolgot. Én még tenném-venném magam neki, mikor tudnám, hogy néz. Hadd üsse meg a guta. 😄
2019. máj. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem te szánalmasabb vagy, mint a szomszéd
2019. máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem úgy kell zuhanyozni meg öltözködni hogy bárki belásson aki arra jár. Ha kinéznék az ablakomon és ott fürödnél velem szemben, én is bámulnálak.. :D Vegyél egy rohadt függönyt b*szod :D
2019. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
A szomszéd jelenthetne fel téged, fiam.
2019. máj. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélem feljelent a szomszéd !
2019. máj. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!