Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van értelme újra kezdeni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme újra kezdeni?

Figyelt kérdés

Sok kapcsolatom volt de ő az első akit úgyérzek vissza szeretnék szerezni, pillanatnyilag.


Ő még csak most lessz 18 én viszont már 22.


Úgyérzem mindent úgy csináltam ahogyan azt akartam. Alapvetően én magabiztos és céltudatos vagyok ő pedig változékony és felületesen vett sokmindent. Az érzései is valahol így alakultak. Éreztem, hogy szeret de mintha nem mert volna teljesen belemerülni. Ez a családi háttérmiatt is így volt belé kódolva talán és mellesleg azért is mert még fiatal és alapvetően nem tudja mit akar és fél.


Az melett, hogy szabadságot adtam neki és szerettem, érzelmi alapot is tettem a részemről. Csak ez fordítva nem működött felőle egy idő után.


Olyan érzés keringett bennem, hogy nem tud szeretni, mert mintha ő sem kapna az élete eggyes részeiről viszont, még annak ellenére ha én azt is csináltam. Lehet csak nem vette észre, vagy nem tudta viszonozni.


Ezt így el is könyveltem magamban. Nem rég történt a szakítás fél év után. Lehet, hogy csak azért gondolom még most így. Alapból nem hiszek abban ,hogy ha ilyen esetben lene értelem vele foglalkozni ha nem kelett neki ez az egéssz.


Tik mit gondoltok ? Voltmár olyan, hogy szerettek titeket aztán csak semmiből semmibe vége és ezt éreztétek sokáig ?


2019. máj. 29. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak elmúlt, kihűlt a dolog. Sajnálatos, de néha előfordul. Én nem próbálkoznék már, bocsi.
2019. máj. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad, így tényleg nincs értelme újra kezdeni
2019. máj. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!