Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnék találni normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék találni normális lányt?

Figyelt kérdés
Legutóbb 1 hónapja volt egy barátnőm (16/L) akivel 7 hónapig voltam együtt. Tök jól ki jöttünk, de a lányról eleve tudtam , hogy egy kicsit beképzelt. Én is lehet az vagyok. De kedves volt a lány. És 6 hónapig jól ment köztünk minden. De utána elkezdett azzal jönni nekem , hogy én csak azért jöttem biztos vele össze mert “celeb”! Az a celebség csak annyi , hogy 11k követője van instán! Erről fel is világosítottam, és meg mondtam neki , hogy a kűlseje fogott meg csak igazán, de a belseje megtartott utána. Viszont egy héttel később szakított velem, azt mondta , hogy megy egy olyan sráchoz. Aki vele egy kaliberű XD! 3 napig tudtam sírni. Majd rá jöttem , hogy nem lett volna már hozzám illő mert nagyon elszált magától. És bele 2 hét alatt teljesen túl tudtam rajta esni. Viszont Mosonmagyaróváron lakok. Itt elvileg sok az olyan lány mint amilyen ez is volt. De sok a normális is , nem tudom hol keresek. Ezt barátaimon keresztűl találtam. De már ők is meg utálták. Talán buli,suli,stb ezeken a helyeken jobban járnék. Egyébként kinézetemmel nincs gond, mert én is vagyok jó képű vagyok. 175,5 cm vagyok ,69 kg ,izmos. Az exem 176 cm volt kb. Bár magasabb ne is nagyob legyen max +1-2 cm! De akkor is ezútal lehet inkább jobban rá megyek egy 10/7,10/8-as lányra mint megint kb egy 10/10-re! Ha már a kinézetet nézzük. Bár szerintem nem ettől függ, de talán könyebben találnék normálisat. Szerintetek találok végre mostmár olyat aki igazi szerelemre is jó ?! Ja és amúgy meg a lány azóta is egy “celeb” model sráccal van együtt. És ő maga is modellkedik már!

2019. máj. 29. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lánnyal volt a probléma, de nagyon. Totál el volt ájulva saját magától. Szerintem ez tök lutri, hogy most a csinosabb lány épp okos lesz, vagy beképzelt. Próbálkozni kell, keresgélni, máshogyan nem megy. Hidd el átlagos lányoknál is vannak problémásak. Olyat keress aki tetszik valami miatt, de ne vesd el a dolgot már az elején csak mert túl dögös a csaj vagy túl átlagos. Nem bántásból de kicsit odafigyelhetnél a helyesírásra. Nálam egy rosszul író srác eleve mínusz ponttal indul, de lehet ez csak az én magas elvárásom :D
2019. máj. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha külső alapján keresel sehogy. Ugyanúgy a felszínes ¶icsákat fogd ki.
2019. máj. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A külső legyen ami megfog, tehát ha valaki nem tetszik ne menj oda, mert talán okos és művelt. De ha úgy látod probléma van fejbe, inkább állj tovább. Hidd el, az intelligencia nagyobb kincs, mint az, hogy "10/10" - e. xD
2019. máj. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1 válaszoló. Egyet értek. Akár egy csúnya lány is lehet beképzelt. De egy szép de akár egy bombázó is lehet okos,normális! Az elején ez a lány is úgy indult , hogy normális. De aztán teljesen elszált magától. És ez mondjuk nem a szépsége miatt volt. Hanem mert sok a likeja, ha nem lett volna olyan szép. Akkor is elszált volna magától!

#2 Te meg huzzál innen, te egy igénytelen csicska vagy! Aki olvasni sem tud!

2019. máj. 29. 10:53
 5/10 anonim válasza:

Ne aggódj, fogsz találni normális lányt csak időbe telhet. Ne olyat keress aki beképzelt, mert nem fog veled maradni sokáig. Ha csak a külső számít neked az nem jó. Olyat keress akivel jól eltudsz beszélgetni, nevetni, kedves, és jószándékú. De egy ilyen lány a mai világban ritka az biztos. Olyat érdemes keresni aki kinézetre más mint a többi pl. nincs kivasalva a haja, nincs agyon sminkelve, nincs kihivóan öltözködve. Hidd el ha látsz egy ilyen lányt akár utcán akár suliban, vele érdemes lesz randizni:)

Ja és buliban nem érdemes ismerkedni ott csak az a bizonyos...lány/fiú jár.


Remélem tudtam segíteni.

2019. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Te is félre értettél. Mint le írtam a kérdéshez is, most és eddig sem csak a kűlső számított. Az exemet is csak vénetlenűl fogtam ki. Mert akkor még meg találtuk a hangot. És azért az tévedés , hogy buli helyekre csak azok a tipikus emberek járnak!
2019. máj. 29. 11:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát jó kérdés.. Sajnos az emberek fejére nincs rá írva ,hogy "normális vagyok" ezért futunk bele furcsa emberekbe.

De szerintem IHB bulikba normális lány nem lesz de azt azért mégsem mondom hogy nem találsz csak ritka ,de suliba biztos van igaz ott is vannak beképzelt lányok . Szerintem előbb utóbb biztosan fogsz találni egy lányt aki számodra normális és rendes..

2019. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor nehez talalni ,mert az eretsegiseket a vallalkozok elvittek "Hawaiira" (Jordániába, Dubajba,Mexicoba,Floridába,Kubaba,Egyiptomba,Thaiföldire,Kanárira).Utana meg ők egyből belevetik magukat a szexiparba.A többi lányra meg igy több fiu jut. 175 cmrel meg senki sem jóképű, csak a hobitok földjén.
2019. máj. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hol keressél? Legyenek olyan hobbijaid, ahová normális lányok is eljárnak, például valamilyen sport, amit lányok is űznek, például biciklitúrákra próbálj menni, Mosonmagyaróvártól nincs messze a Duna, nincsenek például evezős túrák v. egyesületek? Szóval legyen valamilyen olyan érdeklődési köröd, ami a másikat is érdekli, és főleg tanulj, műveld magad, akkor normálisabb lányokkal is összejöhetsz.
2019. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Yeahboi válasza:
Mi volt a csaj a neve? Amúgy Mosonmagyaróváron lakok én is
2019. júl. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!