Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Gondolom ezért a kérdésért, jó páran megköveznek, de nem igazán érdekel.

Sokszor olvasok itt kérdéseket-válaszokat, ahol szóba jön, hogy mennyire baj/nem baj az, hogy valaki szűz-e még. És a legtöbb válasz erre az, hogy nem számít, ami elég meglepő a 2. legtöbb válasz szerint még jó is, ha valaki nem az, mert hogy "tapasztalt". És alig van pár ember, aki szerint ez probléma.

Nos én ennek a pár embernek a csoportjába tartozom. Nem is tudom, hogy mi erre a jó szó, de én visszataszítónak/undorítónak/kiábrándítónak tartom. Én nem értem manapság az emberek miért adják magukat ennyire könnyen oda. És nem csak a szexről beszélek, hanem csóktól elkezdve mindenről.

Annak idején, amikor kerestem életem társát, és jobban megismertem egy lányt, amint kiderült róla, hogy volt már valakije, egyszerűen azon nyomban el ment a vonzalom, azonnal kiábrándultam belőle. Nekem nem kellett egy olyan lány, aki akár megcsókolt már bárkit. Egyszerűen undorítónak és elképzelhetetlennek tartottam, hogy én valaki olyat csókolgassak a jövőben, aki már előttem valakivel csinálta. Nem értem, hogy 1-2 hét után, ELSŐ RANDIN, vagy akár 1-2 hónap után hogyan képesek egyesek már egymással bármilyen intimebb viszonyt (akár csókot) folytatni. Amíg nem tudom, hogy ő az az ember, akivel le szeretném élni az életem, addig nem kezdek ilyesféle tevékenységekbe.

Én és a barátnőm között, ez valahogy úgy nézett ki, hogy megismertem júniusba, (rögtön megfogott). Utána kb. 1 hónap telt el, mire először egymáshoz szóltunk (de folyton megragadt a tekintetünk egymáson, kb. hetente 2-3x találkoztunk, mert egy helyen nyári melóztunk.) Aztán elkezdtünk beszélgetni, ismerkedni, október környékén mentünk el először kettesbe egy kávézóba. Utána találkozgattunk, egyre sűrűbben a következő fél évben. És kb. fél év után, amikor haza kísértem öleltük át egymást először. Első csók meg még jóval később volt...

Nem vagyok semmilyen vallási felekezet tagja, vagy bármi hasonló, mielőtt valaki evvel dobálózna.

Jöhetnek oltások meg minden, de lehetőleg érvekkel alátámasztva fejtsétek ki véleményetek.



2019. máj. 29. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

van aki könnyen adja magát igen, de ha mindég arra vársz, akivel leéled majd az életed, lehet sosem tapasztalod meg milyen is a csók, csók egy olyan emberrel akit szeretsz, és akkor éppen akkor jó érzés.


sosem fogod megtalálni azt aki minden szempontból tökéletes, de megtalálhatod azt akit tudsz szeretni minden hibájával, és ő is téged, akivel egyszerűen jól érezheted magad, annak ellenére mi volt régen s mi nem :)

2019. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahány ember annyi szokás.Semmi közünk nincsen szerintem ahhoz,h ki mikor csókol mrg egy személyt,vagy h mikor adja oda magát a másiknak.Mindenki maga dönti el h mit talál jónak.Ebbe semmi beleszólásunk nincsen.És mivan akkor ha barátok szeretnek egymásba és mivel ismerik egymást,megbíznak egymásban,ezért az első randin már van csók!Nemértem,ha te neked ez így jó,akkor csináld úgy,de nem szólhatunk le senkit sem,ha máshogy látja/csinálja a dolgokat!
2019. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2# hibákért bocsi
2019. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de hogy fél év után volt csók...fél éve ismerted vagy fél éve voltatok együtt? Mert ha első akkor normális, ha utóbbi akkor szerintem az már nagyon fura.

Egyébként én is azt hittem valakiről hogy életünk végéig együtt leszünk, és neki adtam a szüzességem, aztán mégis szakítottunk. Mégse bántam meg, mert akkor én így gondoltam, hogy szeretem, és csak vele akarom. Nem is használt ki, tényleg szeretett ő is nagyon, de megváltoztunk. Már nem jöttünk ki úgy, ahogy pl az első fél évben. Nagyon kivoltam amikor szakítottunk, és egy ilyen (de még ennél is durvább) elvárásokkal rendelkező pasival kezdtem el ismerkedni. Nagyon bunkó volt (és nem ezért), szóval amúgy csak beszélgettem vele, nem akartam tőle semmi komolyabbat...de nekem az annyira rosszul esett, amikor azt mondta hogy undorodik tőlem mert nekem már volt pasim (és a pasi szót használom, ez mi!? Komolyan, ez volt a baja.), hogy csókolóztam, és mert már nem vagyok szűz. Hát elsírtam magam.

Szerintem ez gáz, hogy ez alapján "undorodsz" valakitől. Nem tudhatod, lehet hogy azt hitte megtalálta élete párját, de évekkel később megváltozott a viszonyuk, és nem működött.... Szerintem előbb ismerd meg az embereket, ne ez alapján ítéld meg őket.

Az meg hogy a csók is zavar, tényleg nem normális.

2019. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1-2

Lehet itt a különbség, én nem bírom elfelejteni a múltat, sose bírtam semmihez úgy hozzá állni, hogy ne nézzük a múltat.

#4

Fél év után öleltük meg egymást először (előtte szinte egymáshoz se értünk), első csók jóval utána volt.

Azt, hogy mikortól jártunk nem tudom megmondani, sose mondtuk, hogy na mostantól mi járunk. A szikra megvolt kb. az első találkozás óta, szóval mikor először egy időpontba dolgoztunk már egymásra mosolyogtunk.

2019. máj. 29. 17:53
 6/11 A kérdező kommentje:
#4 én senkit nem bántok emiatt. Sose mondtam egy lánynak se, hogy te nem kellesz, mert már volt valakid. Igazából még erről a véleményemet sose mondtam senkinek, azért írtam ki ide.
2019. máj. 29. 17:55
 7/11 anonim ***** válasza:
És még mindig együtt vagytok?
2019. máj. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mármint én a barátnőmmel?

Persze, ez a mondandóm lényege, hogy egy életre választok párt. Elég ellentmondásos lenne, ha ezek után másik barátnőm lenne.

2019. máj. 31. 23:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen a barátnőd. Ha nem" lett volna a válasz megkérdeztem volna hogy akkor hogy találsz másik lányt. Vagyis érted. A jellemedből kiindulva.


Egyébként én is egy életre szeretném a páromat. Jó, lehet hogy még fiatal vagyok de akkor is egy életre akarom. Nekem ő az első mindenben.

Én nem vagyok az első neki, ami számomra kicsit elszomorító de sajnos ez van. Én csak tökéletes szeretnék lenni neki, mivel nekem ő tökéletesen jó. :)

Nem hiszem hogy találnék magamnak még egy ilyen jó pasit úgy hogy inkább elfogadtam hogy előttem volt más is.

2019. máj. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%

A csóknál többet még nem éltem át, még 17 éves vagyok, de szerintem ez fontos, hogy ki szűz és nekem is fontos, hogy csókolózott-e már valakivel. Én is tudom, hogy nem lehet ezt sokáig csinálni, de nekem egy barátnőm volt eddig három éve és azóta nincs. Most viszont jó érzéssel tölt el, hogy arra gondolok, hogy még van esélyem most olyan lányt találni, aki nem csókolózott senkivel.

Az igazság és a kérdező között van a biztos út valahol!


17/F

2019. máj. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!