Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Van már 1 éve egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van már 1 éve egy kapcsolatom, és sajnos nem tudom mi tévő legyek Ez tényleg egy komoly kapcsolat, nem csak a 3-4 hónapos kapcsolatok közé sorolnám ami mostanában divat.

Figyelt kérdés

Tehát, sokat gondolkozom azon hogy szeretem-e őt?.

Azért gondolkozom ezen, mert van mikor semmi kedvem hozzá, van hogy egyátlanán nem kívánom, van hogy utálom azt is ha csak csókot ad, persze van olyan is amikor érzem hogy szeretem, de ezt nem annyira nagy mértékben.

Ha vele vagyok valamilyen helyen akkor jól érzem magam,de amúgy ha csak suli, vagy otthon akkor nem érzem magamat jól mellette.

Ehhez még az is kapcsolódik, hogy van egy másik lány aki tetszik, vagyis lehet csak a kalandra vágyom, de egyszerűen nem tudom eldönteni hogy mi van bennem.

Megcsalni nem akarom, mert nagyon aljas és undorító dolog.



Férfi



2019. máj. 29. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem érzed már azt, hagyd ott.
2019. máj. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az amolyan érzés amikor már nem azt érzed mint az elején. Beleuntál.
2019. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meguntad fiatal vagy keress mást ez később rosszabb lesz
2019. máj. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meguntad. Szakíts, ez már jobb nem lesz.
2019. máj. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Az a problémám hogy lelkiismeret furdalásom lenne/lesz/van(már most is).. de köszönöm a válaszokat
2019. máj. 30. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!