Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek tetszhetem neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszhetem neki? Vagy gáz amit csinálok?

Figyelt kérdés
Szoval, van egy srac akit csak nevrol ismertem de tudtam ki az. Elmentem egy buliba a baratnoimmel es o is ott volt. Oda jott hozzam es tancoltunk aztan a buli vegen megakart csokolni de nem hagytam. Nem vagyok az a fajta. Aztan adott egy puszit az arcomra es elment ( mar amugy is indulni keszult). Aztan par napra ra lattuk egymast es nagyon mosolygott ram, aztan utana megint lattuk egymast par nappal kesobb. En a baratnoimmel alltam o meg setalt az uton haverokkal. Eszrevett elindult felem hogy koszonjon aztan meggondolta magat es csak egy sziasztokot mondott. Akar hanyszor latjuk egymast mindig nez es mosolyog de ma láttam ot egy masik lannyal aki 14 eves es kiderult hogy a baratnoje es a buli alatt amikor tancoltunk mar egyutt voltak. De nekem tetszik a srac viszont igy nagyon nem tudom hogy alljak a dolgohoz. Gaznak tartom hogy o ezt csinalta a lannyal es en rosszul erzem magam mert o ez tette. Szerintetek most mit akar tolem a srac?
2019. máj. 29. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Bizonyára tetszel neki. Neked kell mérlegelni, hogy ezekután mit gondolsz róla, hogy mindeközbe kapcsolata van. Véleményem szerint nem a világvége. Kapcsolatok jönnek mennek a tinikorba, ez a normális. De ha továbbra is együtt marad a másik lánnyal, akkor nyílván ne hagyd neki magad. De először barátkozz össze vele, ha valahogy van rá alkalmad
2019. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ❤️ Nem én vagyok 14 éves, hanem a kislany akivel együtt van
2019. máj. 30. 03:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen ne buliz mert teherbe esel aztán nézhetsz.
2019. máj. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most nem értem, unatkozol es feljossz ide oltogatni embereket? 😂😂 inkabb veled van problema😂
2019. máj. 30. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!