Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek az normális/mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális/mit jelenthet ha a lány akivel alakulóban vagyunk a városban ahol lakik meg ott is ahol tanul ismer minden fiút? Vagyis szinte mindenkit. :D

Figyelt kérdés
Ez mellett sok fiu baratja is van a suliban, mindenhol, bár alapjáraton már mesélte, hogy volt amelyik lekapta. Dehát az már pár hónapja volt és nem is tartja vele a kapcsolatot mert megundorodott tőle.
2019. máj. 30. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Ez az új szleng, " lekapta "

Lehet huszonèvesen már öreg vagyok, de ez nekem undorító 😂😂😂😂

Hát ha hagyja, meg könnyű vèrű, te ismered :D

Majd kiderül milyen :D

2019. máj. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%

Hát vagy ő a második legnagyobb ribizli a városban, vagy csak szimplán van egy vicces, jó fej személyisége, esetleg egy szép külseje, ami miatt sokan közelednek felé, és így nagy a baráti társasága.


Ez a "lekapta" dolog pont úgy hangzik, mint amikor mondják, hogy "nem tudtam vele mit csinálni" meg "tehetetlen voltam" , és hasonlók. Ember, csak az tud hirtelen megcsókolni, aki nagyon közel hajol / kerül hozzád. De szerintem "alapelv" , hogy olyat nem engedünk közel magunkhoz (egy bizonyos határon túl, úgy értem), aki számunkra közömbös. Ellenben ha mondjuk a párunk közeledik felénk, vagy egy olyan személy, aki iránt érzünk valamit, akkor természetesen nem húzod el a fejedet, nem tartod meg a távolságot (legalábbis annyira nyilvánvalóan biztosan nem), szóval Ő le tud "kapni" . De aki közömbös és távol tartod, nah ő k*rvára nem. :D Ha meg könnyű vérű a csaj vagy közvetlen, és emiatt másokat is közel enged magához, akkor vessen magára, amiért gyakorlatilag "kaput nyit" az ilyeneknek a viselkedésével, majd később tanul belőle nyilván. Véleményem szerint maximum ittas állapotban fordulhat elő olyan, ahol tényleg "lekapnak" az olyanok, akik csak barátok, akik iránt semmit se érzel. A többi eshetőség számomra egy sablon kifogás, kamu. Józanul ne mond már nekem, hogy nem tudsz a szádtól távol tartani egy srácot, ha nem akarod megcsókolni.

Persze aztán lehet, hogy én vagyok csőlátású, és nem is olyan egyszerű ez a dolog. De nekem azért elég nehezen adja be valaki, hogy "lekapták" , mert nem figyelt. Könyörgöm, ne nézzük már egymást hülyének. xD

2019. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A "lekapta" szó nem újkeletű és csak azt kapják le, aki hagyja magát.🙄
2019. máj. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!