Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ilyenkor mit tegyek? (részlete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tegyek? (részletek lentebb)

Figyelt kérdés

Azért irók ide mert nem tudom hogy most mit csináljak. Barátommal már 1.5 éve együtt vagyunk. Volt előttem egy hosszú "első szerelme távkapcsolata. Nem voltak túl jóban sokszor veszekedtek (Annyi alényeg külföldi kiment és a szülei nem kedvelték és ezért a csaj szakított vele) szóval lezárni se tudta szerintem. Mostanság zavar engem ez a dolog mert ha felhozom neki akkor mondja hogy az a része az amúltja fogadjam el csak hát értitek most szerintem nem tuta lezárni a csajjal vannak neki tőle ajándékjai és azoktól nem tud megválni és azért ez mégis zavaró facen még kint van egy közös képük is amit nem szedet le velem nem akar közös profilképet kitenni nem akar engem háttérképnek se semmi ilyesmi(JJó tudom ezért nem kéne hisztiznem dee nekem ő a hátérképem a telefonomon)

A csajárt járt edzeni értem megse mozdul kb

Én úgy érzem hogy szeret engem nagyon de egyszerűen lélekben a csajt szerintem nem tudja elfelejteni hiába nem beszél róla és én ettől kicsit rosszul érzem magam mert oké első nagy szerelme de már4 éve volt lassan és én mindnet megteszek neki de viszonyzásul nem kapok annyit mint amit a csaj kapot a világ másik felére elrepült engem meg nem is kisér haza

Lehet hogy ezek semmis dolgok a nagyrésze szerintem is csak azért mégis szeretnék tanácsot kérni hogy ne foglalkozzak az ügyel v ha mégis azt hogyan mien formában mondjam el a barátomnak ezeket.



2019. máj. 31. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Nem szeret téged.
2019. máj. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Mondd el a barátodnak ,hogy mi a problémád és beszéljétek meg szerintem.
2019. máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. jún. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Beszéljétek meg.mindig az a legjobb. Majd ebből kiderül hogy szerete vagy sem
2019. jún. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xxBettixx válasza:
Ha már másfél éve együtt vagytok és a fiú nem hajlandó egy ilyen dolgot megbeszélni veled, talán próbáld meg még egyszer felhozni a témát, ha nem akarja elmondani hogy mi a baja, szerintem csak felejtésnek voltál hogy ne fájjon a fiúnak annyira a kinti csaj.
2019. jún. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!