Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért viselkedik így velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Több mint fél éve vagyunk együtt...mivel osztálytársak voltunk így a mindennapi talik így könnyedén meg voltak oldva..viszont most,hogy vége..konkrétan szexelni járunk össze..azt mondja,hogy szeret és hogy nyáron már lesz..de igazából az edzésen kívül nem nagyon csinál semmit..én nagyon szeretem és teljesen tanácstalan vagyok mert egyre rosszabb lesz nekem,ha így folytatódik..ugyan néha ellenőrizget..pl olvasgatja a messengerem meg ilyenek..de ha én vagyok féltékeny akkor megkapom azt hogy hisztis vagyok és,hogy elnyomom őt.Alapjáraton tényleg tudok erőszakos lenni..de annyit változtattam magamon ebben a kapcsolatban,hogy jelen helyzetben egyáltalán nem mondható el.Ha próbálok vele beszélni akkor vagy eltereli a témát és így felszínesen megnyugtat,vagy pedig veszekedésre kerül a sor,ahol általában én bánom meg egyáltalán azt is,hogy felhoztam a témát..mert én nem szeretnék vele veszekedni..tényleg nem tudom mi lenne a megoldás..esetleg miben kéne változnom..vagy én reagálom túl ezt az egészet..Válaszaitokat örömmel várom!

18/L 19/F



2019. máj. 31. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha valóban így van ahogy leírtad, akkor nem hiszem hogy csak tulreagalod.

Meg ha tényleg csak edzésre jár és más dolga nem nagyon van akkor tudnátok gondolom többet is együtt lenni, hogy ne csak szex legyen. Vagy amikor találkoztak mond meg neki hogy most csináljátok valami mást is. Menjetek el sétálni vagy valami ilyesmi. Ha már ennyire ne akár erről beszélni.

2019. máj. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Csak veled elégíti ki a ... semmi màs eljártok együtt valahova?? Vagy csak becsenget álló f..al megvolt a közösülés és elmegy haza?! Ne engedj neki vagy jártok vagy csak szexeltek a kettő egybe is megy de itt olyan mintha csak egyre kellenél. Lekell ülni megmondani neked ne jó, hogy csak beugrik megkap és annyi. Nem varhatod, hogy egybeköltöztök rögtön de akkor is ez nem helyes. Gondold át magad, hogy neked jó e így vagy hogyan lenne jó és mond el neki is!Ha nem változik semmi csak szex semmi más, már eltudod dönteni hogy kell ez neked vagy sem!
2019. máj. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem hagyd ott

ha csak edzseni jár, szexelni jöttök össze, nem igazán érdekled, és miaz hogy ő ellenőrizget???


NE ADD ALÁBB A BECSÜLETED!

2019. máj. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj.. hogy egyreszt nekem is fontos a szex szoval ha mar itt van akkor nem fogom azt mondani,hogy nem ne szexeljunk..meg ugye hetente talalkozunk szoval igy mar vagyom is ra..nagy ritkan csinalunk programokat..de az tenyleg ritkan van
2019. jún. 1. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!