Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Engem szeret a baratom ezek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem szeret a baratom ezek alapjan?

Figyelt kérdés
Figyelmes meg olyanokat mondd nekem hogy Eletem, Szerelmem stb kapok tole kisebb aranyos ajandekokat neha es multkor amikor bejott a varosba betegen h meglepjen es ott vart a sulim elott. Csak neha vannak erdekes dolgai pl amikor ott vagyok kockul vagy fel oran keresztul multkor elkezdte a meztelen csajokat nezegetni amit egy haverja kuldott neki. Ha haverral van sose lep fel netre es alig beszelunk. Vannak erdekes poenjai pl szorakozasbol lehulyez es egyszer sem mondana ehelyett h szep vagyok vagy valami. Meg pozitivum h nekem mindent elmond es nem csalna meg multkor az esett rosszul amikor a szemembe mondta h ha nem lennek melyik csajt szedne fel. 18/L

2019. jún. 2. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod :)
2019. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neha ugy erzem igen neha meg ugy hogy nem erdeklem. Olyan kettos 😅
2019. jún. 2. 12:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Szeret, egyszerűen csak túl őszinte szerintem.

Vannak olyan dolgok amiket nem kéne az orrodra kössön.

2019. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!