Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Titeket zavar, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha a barátnőtöknek nincs olyan jó segge/melle?

Figyelt kérdés
2019. jún. 2. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Ez mit takar?? Olyan mint egy nyugdíjas melle/feneke?? Vagy csak szimplán lapos??

Fejtsd már ki normálisan, hogy mire gondolsz... Mi az, hogy jó??

2019. jún. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen :)
2019. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 Csak szimplán lapos, nem nagy.
2019. jún. 2. 14:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért zavarna, ha a barátnőmnek nincs olyan "jó" segge/melle? Pont azért vagyok vele mert szeretem, és úgy tetszik ahogy van. Ha nem tetszene, nem lennék vele együtt.
2019. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól mert nem nagy még lehet formás és feszes. Egy lapos lány is tud vissza adni egy szép látványt. A baj ott van, mikor lóg mindene, ráncos, narancsbőrörös stb... Azok tudnak rontani a látványon, de ez álltalában nem a lapos lányoknál van.

Én kifejezetten szeretem a laposabb lányokat. Szerintem szexibbek, szóval nem zavar.

2019. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem
2019. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmnek sincs nagy melle/segge, de minden testrészét imádom. Nyilván ha a lánynak abszolút nem lenne semmi melle, mint szó szerint egy kislánynak, akkor az valószínűleg zavarna. De vele nem is kezdenék. Bár, ha amúgy meg egy tök normális csaj, megkedvelem, stb., akkor lehet azt is megtudnám szokni. Hisz akit szeretek, azt minden "hibájával" együtt szeretem.

20/F

2019. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem zavar.
2019. jún. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kémény100 ***** válasza:
100%
a nagy mellet és a nagy feneket előbb meg lehet unni, mint a kicsi formásat.
2019. jún. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 timeamagdolna ***** válasza:
"ELFOGADÁS". Ha ez nincs meg, és zavar, akkor miért vagy vele? És ne tartsd fel!!! Biztos lesznek majd olyan udvarlói, akik szeretni fogják őt szőröstül-bőröstül.
2019. jún. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!