Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A csok is megcsalasnak szamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csok is megcsalasnak szamit?

Figyelt kérdés

a baratom buliban volt es azt mondta, hogy csokolozott egy lannyal aki szinten ott volt. en nagyon kiakadtam ezen es mondtam neki hogy egy ideig ne is keressen, de neki all feljebb hogy a csok nem is megcsalasnak szamit es nem erti hogy min vagyok kiakadva. szerintetek? igaza lehet ea nem megcsalasnak szamit vagy helyesen döntöttem hogy otthagytam?

17/l


2019. jún. 2. 22:37
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Szerintem megcsalás.

Fordított esetben ő is annak gondolná.. ha meg szerinte nem az,miert nem csokolgat másokat a te jelenlétedben?.. na ugye..

2019. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen megcsalás! Nehogy már mász szájában legyen miközben barátnője van!
2019. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen megcsalas
2019. jún. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is megcsalás. Én is ki lettem volna akadva. Annyira hogy még szerintem képen is vágtam volna vagy hozzá vágtam volna valamit.

Hogyne lenne már megcsalás. Istenem.

2019. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Termeszetesen megcsalasnak szamit
2019. jún. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez megcsalás és a pia nem enyhítő körülmény.


Íme egy javaslat. Állj elé, hogy bocsánat igazad van, a csók nem megcsalás. Ma kipróbáltam 2 sráccal is és tényleg semmi extra nem volt benne... Majd figyeld a reakcióját.

Amúgy szerinrem hagyd ott.

2019. jún. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

Én srácként írok ide, és csak a szubjektív véleményemet tudom elmondani, remélem nem köveztek meg érte. :D

Tudod nem vagyok az Ördög ügyvédje, de a fiúk kicsit másképp működnek. A férfinak péniszt és agyat adott az Isten, de csak egyhez elég vért. Szóval mi nálunk fiúknál nem egyenlő a szexuális vonzalom és a szerelem. A/z érzései nem függenek össze azzal, amit csinál, de ezt meg tudod vele beszélni! Ha elmondod, hogy ez neked rosszul esett, akkor akceptálni fogja és tiszteletben tartja. De attól még lehet, hogy szeret, hogy mindenki szájában megfordult. Persze a te döntésed, kitartást!:)

19/F

2019. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

#7

Csak gratulálni tudok. Több évnyi piás mult van mögöttem. Szerettem élni, sok baromságba benne voltam. De, hiába vagyok pasi, a kapcsokat az kapcsolat. Ha valakit szeretek, akkor nem csinálok ilyet. Amit itt nyefegtél az egy szánalmas primitív hozzáállás. Nagyon ösztönlény lehetsz, elképzelhető, hogy te valóban így vagy bekötve, de nem ez a normál. Valóban vannak olyanok, akik kevésbé hűségesek. Van ilyen fiúban és lányban is. De ez, amit ide írtál az nem igaz. Fel se tudom fogni, hogy vannak ilyen emberek.

2019. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Hát hetes enyhén szólva is egy nagy baromságot írtál. Ekkorát nem mostanában olvastam. Pedig itt aztán lehet...
2019. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
17 éves vagy és megkell kérdezned, hogy a csók megcsalás-e ? :DDDDDDDDDD
2019. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!