Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Van így esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van így esélyem?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy nem egy alacsony lány vagyok (183 cm), és tapasztalatom szerint a nálam magasabb fiúk is a 160-170 cm-s lányokat szeretik, mert ők olyan aranyos, szeretgetnivalóbbak. Tehát minden más külső tulajdonságot félretéve, ennyit számít a magasság?

2019. jún. 3. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyesek nem szeretik, ha magasabb náluk a lány, de vannak magas fiúk is, illetve sokakat hidegen hagy. 183 cm még jó magasság szerintem.
2019. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő. Megmondom őszintén nekem egyáltalán nem számít a magasság. Ha valaki bejön, szimpatikus, akkor nem a magasság fogja eldönteni az egész szituációt.


Mondjuk mivel én alacsony férfiú vagyok, kicsit én is "rettegek" attól, hogy egyszer rám lép, érted, :D Vagy egy csókot akarok adni neki, és folyamat a kisszéket kell cipelnem a kezemben...


Ismerősömék is boldog házasságban élnek 3 gyerekkel, a nő sokkalta magasabb. Szóval semmiképpen se keseredj el emiatt.

2019. jún. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sok fiú nem szereti, ha magasabb nála a lány, de ha már csak egy azon magasak, vagy csak egy kicsivel magasabb a lány, akkor nincs gond. Ezen esetben már nem számít, hogy mennyire alacsony.
2019. jún. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Magas fiúként (190 cm) mondom hogy a magas srácoknál hatalmas plussz pont hogy ilyen magas vagy. Nem zsibbad az ember nyaka beszélgetés közben,nem kell gödörbe állnom ha puszit akarok adni, nem hiszik azt hogy a kishúgom kezét fogom😅,stb... Azért kár hogy csak itt gyakorin hallottam ilyen magas lányokról... 19/F
2019. jún. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%

Hát ha van kedved beszélgetni nyugodtan írj ;)

Én 188cm vagyok, pont a veled egymagas lányok jönnek be :)

2019. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Persze, nálam is előny, ha magas egy lány, mivel én is 190 cm magas vagyok. Ha szeretnél beszélni nekem is írhatsz. :)
2019. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszenek a nálam alacsonyabb lányok, sokkal jobban bejönnek azok akikkel csak pár cm különbség van közöttünk. :)

Te még beleférnél, én 175 körül vagyok, de a nagyon magas lányok sem tetszenek :D


Persze ha valami nagyon megfog a lányban, nem a magasság fog dönteni

2019. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Na ná hogy számit, senki sem akar egy zsiráffal sétálgatni
2019. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Kedves utolsó, jómagam is 182 centi vagyok, és hidd el, sok alacsony srác örül amikor igent mondok egy randifelkérésre :)
2019. jún. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Did I ghostwrite this?

És egyébként hogy válaszoljak is. Van aki pont az ilyen magasakat szereti, mint mi és igen, magasabb nálunk. Nekem elég sok ideig volt(na jó, még most is van) önbizalom hiányom emiatt, de te legyél nálam okosabb és fordítsd előnyödre

2019. jún. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!