Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy mondjam ezt az osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam ezt az osztálytársaimnak úgy, hogy ne vágják le egyből, hogy rájuk gondoltam?

Figyelt kérdés

Már lassan 8 hónapja, hogy együtt vagyok egy fiúval (akit a világon mindennel jobban szeretek) és van két osztálytársam, akik hát... Mondom úgy, hogy nem közömbös nekik a barátom. És most történt egy eset (sokadjára), amit nem tudom, hogy hogy mondjam el nekik. Nem szemtől szembe akarom, mert még 2 évig a fejüket kell, hogy nézzem, de azért éreztetni szeretném velük, hogy az ilyet egyáltalán nem veszi be a belem.

(Privátban elmondanám, hogy mi történt)

16/L



2019. jún. 4. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell privátban elmondanod, így sem tudja senki, hogy ki vagy. Vagy tudod, hogy minden nap olvasgatják ezt a részleget?
2019. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
na mondd
2019. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kivancsi vagyok
2019. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!