Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit csinálnátok, kit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, kit választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Elsőnek is szeretnélek kérni titeket, hogy ne szóljatok le. Én is tudom, hogy nagyon bunkó, rossz húzás ez tőlem, és nagyon rosszul érzem magam de tényleg nem tudom mit csináljak..

Szóval van 2 fiú. B és Sz.

B-vel augusztusban és szeptemberben "találkozgattunk". Igazából már majdnem összejöttünk.. De valamiért többé nem írt és nem keresett. Csalódott voltam és mérges is kicsit..

Decemberben megismerkedtem Sz-el.

Amikor már egy kis ideje beszéltem vele és tudtuk, hogy szimpik vagyunk egymásnak rám írt B.

Napokon át "könyörgött" hogy bocsássak meg neki, bevallotta hogy mindent elrontott ezzel a húzásával és el is mondta miért. Szeretett volna újra találkozni velem, hogy megbeszéljük a dolgainkat és folytathassuk. És akármennyire is szerettem volna igent mondani, nemet mondtam mert féltem, hogy újra az lesz mint ősszel és nem akartam Sz-nek is hirtelen megmondani, hogy bocs nem. B még pár napig írogatott aztán befejezte..

Sz-el februárban összejöttünk. Igazából akkor sem nagyon szerettem volna, csak többször kérdezte és mivel úgyis sokat voltunk együtt így igent mondtam hogy többet ne bántsam meg. Jó pár hétig igazából én nem sok mindent éreztem iránta.. Aztán egy idő után végre igen, úgy éreztem tényleg szeretem és kötődtem hozzá. De miután fontos lett ő, észrevettem így hogy én nem vagyok neki annyira.. Ő nem mondta hogy találkozzunk, hogy szeret, hogy hiányzom neki, ha én sem, max nagyon elvétve. Túl könnyen búcsúzik, igazából az összes "kis" dologból összeáll egy rossz kép. Pl amikor elmentünk sétálni este a balaton partra akkor hiába fogtam volna meg a kezét, öleltem volna meg, ő észre sem vett, folyton csak azzal volt elfoglalva, hogy mennyire szép hattyú van a vízben.. Csak érzem, hogy nem szeret úgy igazán és hogy jó hogy vagyok mert "elvan" velem. És egy kicsit így nekem is eltörpültek az érzéseim.

Én ez idő alatt nem egyszer gondoltam B-re. Sokszor eszembe jutott hogy mi van vele, hogy haragszik e rám. És igen, sokszor bántam hogy nem adtam neki esélyt újra... Már decemberben bántam miután visszautasítottam, csak az eszem valamiért azt súgta, hogy ne.

Aztán most kb 1-2 hete rám írt B. Megkérdezte hogy vagyok meg ilyesmi és aztán ugrott a majom a vízbe mert kiderült, hogy azért írt rám mert még mindig vissza akar kapni. És igen, ez nagyon de nagyon nem volt szép tőlem, de 2x összefutottunk. Elsőnek kb 20 percre másodszorra 2 órára kb. Másodszorra már azért hogy elmondja amit élőben akart elmondani, bár nem sok minden lett belőle.

És én most nem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel... Sz-el több hónapja együtt vagyunk és ezen a közömbösségen kívül nincs amúgy baj, jól elvagyunk ha együtt vagyunk csak hiányzik az az igazi szerelem.. úgy érzem magam mintha egy 40-es évekbeli nő lennék egy jó régi kapcsolattal és már csak azért vagyok benne mert van egy gyerek de nem baj mert elvagyunk.

És tudom, hogy sokáig el is lennénk, vita meg ilyenek nélkül. Csak kicsit így élvezetlen ez a kapcsolat.

B viszont.. más lenne. Ő vele ősszel is más volt. Tudtam hogy vonzódik hozzám és sokszor akart ő találkozni, nála tudtam, hogy akar.. és ugyanúgy akartam én is őt, és most találkozásnál is többször gondoltam rá.. De itt több bukkanó lép fel. Pl hogy nem tehetem meg azt hogy szakítsak Sz-el rögtön más fiúval kezdjek neki a dolgoknak. És még amitől félek, hogy újra "megfeledkezne" rólam B. Igazából akkor nem megfeledkezett, (állítólag) de ez most mindegy.

És a legrosszabb, hogy egyik pillanatban ezt gondolom, a másikban azt. Fogalmam sincs mit tegyek és teljesen össze vagyok zavarodva. Mintha 2 fal között állnék, és közelednének addig amíg össze nem nyomnak.

És attól is félek, hogy megbánnám a döntésem..

Tegnap amikor beszéltem Bvel facen, akkor emiatt a kettősség miatt kialakult egy 2 mondatos vita, és én csak annyit írtam rá hogy rendben, és ő nem írt vissza és órákon át ideges voltam és szomorú, és akkor csak arra vártam hogy írjon és a végén én írtam neki este.

Ezt elmondtam apának is, ő azt mondta az én döntésem, de szerinte "felmelegítve csak a töltött káposzta jó" és inkább elmondaná Sz-nek a gondokat és ha nem változik akkor kéne csak véget venni ennek.

Igazából tudom, hogy ez lenne az okos döntés, és egyszer már túlestem azon hogy visszautasítottam B-t de most valami nagyon húz felé és félek hogy ha megmondom neki hogy bocs nem, akkor megbánnám ugyanúgy és .. akkor már mindegy lenne és elveszíteném. Viszont már kötődöm Szhez.

Tudom, szörnyű ember vagyok.. Higgyétek el, hogy tudom, hogy ez.. undorító viselkedés de nem tudom most már megmondani valamelyikőjüknek hogy többet nem beszélünk. Barátoktól sem merek segítséget kérni mert félek a rossz gondolatoktól.

Kérlek segítsetek!!!!

Mit tennétek? Kivel lennétek..?



2019. jún. 5. 02:41
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Sz-szel azért vagy együtt, mert valaki kell melléd, valamiért egyedül rosszul érzed magad. Ennek jó lenne a mélyére ásni és megtudni miért, rendbe téve magad. Nem szereted és nem akarsz valójában vele lenni.


B-t pedig borzalmasan idealizálod és olyan tulajdonságokat csatolsz mellé, amik egyáltalán nincsenek ott. Azért keres, mert megakar szerezni, nyilván egy pezsgőbb érzést kelt mintha már együtt lennétek és nem kéne tepernie. Ez ugyanúgy visszább fog hagyni ha már nem kell küzdenie. A másik meg szerintem hogy mélyen idegesít hogy eltűnt és nem tudtad "megkaparintani", ezáltal befejezetlen érzésed van és minden vágyad hogy pontot tegyél az ügy végére, talán az egód miatt.


Sz-szel nyilvánvalóan szakítanék és békén hagynám, nem csapolnám tovább a vérét (ne keresd és ne írkálj neki utána), B-nek megmondanám hogy időre van szükségem, de beszélgethetünk meg találkozhatunk, viszont nem akarok új kapcsolatba ugrani. Nincs értelme, ugyanis semmilyen szinten nincsenek tiszta érzéseid, bizonytalan vagy és össze-vissza pattogsz. Ha ennek ellenére belemész, a te dolgod, csak esélyes az újbóli koppanás.


Végezetül pedig szekálás és lecseszés nélkül, tényleg utána kéne nézni hogy miért érzed annyira hogy valakivel akkor is együtt kell lenned, mikor semmit nem érzel és már ugranál is a következőre, lehet mélyebb problémák vannak a háttérben.

2019. jún. 5. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2019. jún. 5. 09:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felejtsd el mindkettőt. B nekem tipikus bunkónak tűnik, sose fog megbecsülni.


Sz rendes srác a leírtak alapján, de ha nincs meg a kémia felesleges erőltetni.

2019. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Én teljesen máshogy gondolom mint az előző kommentelő.

Szerintem semmi rossz indulat nem volt benned csak azt tetted amire a szived utasított.

Ilyen helyzet nekem is volt csak nem volt mint jelenesetbe másik személy. Ha jó viszonyba vagytok Sz”szel akkor mond meg neki mit érzel de csak óvatosan mert ezt kihasználhatja akár. Nem értem miért távolodott el tőled B” de nekem eddig 2”B” betűs barátom volt és egyik se volt az akire vágytam. Lehet,hogy időre volt szüksége hogy feldolgozza az erzelmeit irantad.

“Sz” szerintem nezd meg ha nem írsz érdeklődik-e irántad, ha nem beszélj vele ha igen akkor meg dönts.

Feláldozod e a baratsagodat vele egy lehetseges dologert? A fogalmazásodból azt vettem le neked a “B” szimpatikusabb- ismerd meg találkozgass vele de ezt mond el a palidnak is. Mit reagál rá, hogy érzi magát.

Szerintem próbáld meg, Sok sikert☺️

2019. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj Sz-el, mondd el neki, hogy te hogyan érzel, mert lehet hogy ő mégis nagyon szerelmes beléd, csak kicsit félénk és ezért nem meri többször mondani, hogy szeret, meg nem mer kezdeményezni.

Ha ezt megbeszélted vele, és ő sem olyan nagyon szerelmes beléd, (mert ahogy levettem, te sem igazán szereted őt, ha közben másra vágyakozol) akkor szakítsatok, és nem is feltétlenül kell rögtön belemenni egy kapcsolatba B-vel, hanem próbáld meg jobban megismerni, aztán ha úgy érzed, hogy tényleg szereted, és nem csak azért gondoltad, hogy legyen valami "izgalom" az életedben, egy probléma amin rágódhatsz, meg az elérhetetlenség érzése, amíg Sz-el voltál, és B is még mindig érdeklődik irántad, akkor hajrá, legyetek boldogak:)

2019. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sz-re mindent mondanék, csak azt nem, hogy félénk:D

És már 1-2x próbáltam neki mondani, de azon kívül, hogy bocsánat, mást nem kaptam. Ő többször kihangsúlyozta már hasonló témákban, hogy "ő ilyen".

2019. jún. 5. 16:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Összetettnek érzem itt a problémát. Alapvetően van egy normális kapcsolatot csak nem igazán szereted a tagot akivel vagy, ahogy írod fordítva is így van ez, kérdés: akkor minek vagytok együtt? "megszokásból"? Az tényleg 40-esekre vall. A másik srácot szeretted, vele viszont b*sztál összejönni. Ez eléggé tinipcsás dolog, taplóság stb. nem fogom itt részletezni. Ahogy én látom magadat kéne nagyon rendbe raknod, aztán gondolkodni azon hogy kit keresel magad mellé, mert amit művelsz az ízléstelen kapcsolatszédelgés. Fickóként voltam részese ilyennek, van egy exem aki hasonlókat művelt, mint te csak ő észre sem vette ellenben veled. Az ő esete annyiban más, hogy valakivel kihasználtatta magát, aztán rám akaszkodva "jártunk" egy darabot mely lényegében nemi életből állt, aztán ahogy "Megunt" ment a következő fazonra akit többször megcsalt tudomásom szerint. Ahogy a következőt is. Elvileg engem nem, de utóéletéből arra következtetek , hogy nyilván a "közös kapcsolatunk" alatt is folyton félrement. Én azt mondom, te ne legyél ilyen, ha van egy csöpp eszed, vagy mielőbb döntsd el melyikük kell, vagy mindkettőt felejtsed el ugyanakkor állj külön külön mindkét srác elé és közöld az igazságot velük. Csak mert akkor legalább ha visszagondolnak rád nem egy ócska k..a jut eszükbe.
2019. jún. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem jó, mert egyikbe sem vagy szerelmes. Várd ki a szerelmet, eljön az, főleg akkor, amikor nem is reméled.
2019. jún. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az utolsó előttinek mondom, hogy nem "basztam vele összejönni", mert en szerettem volna, csak o egyik napról a másikra tobbet nem keresett.

2019. jún. 6. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!