Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti hol/hogyan ismertétek meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol/hogyan ismertétek meg jelenlegi párotok?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok mennyi internetes randis van esetleg olyan mint a mesékben, leöntött kávéval és kapcsolat lett vagy eleve ismerősből lett szerelem.

2019. jún. 5. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit?
2019. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Szilveszteri buli. Ott ő összejött mással, de néhány nap múlva rájött, hogy engem szeret, a pillanattól, amióta meglátott😇
2019. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gólyatáborban ismerkedtünk meg kilencedikben, gyorsan legjobb barátok lettünk, de eleinte nem akartunk egymástól semmit. Aztán mégis egymásba szerettünk. Most érettségizünk :)
2019. jún. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bármilyen hihetetlen netes társkeresőn.

2 nap levelezés, aztán randi, és együtt vagyunk fél éve.

2019. jún. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tinder.

De álmomban sem gondoltam volna, hogy komoly kapcsolat kialakulhat ott. Viszont kalandokat én nem is kezdtem ott, csak chateltem ezen kívül.

2019. jún. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És a tinderes/internetes kapcsolatotok mióta tart ? Milyen jó ? Nem féltetek az első talàlkozásnál ?
2019. jún. 6. 12:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem több mint fél éve. Elég jól megvagyunk, sőt, talán eddig vele érezem magam a legjobban :)

Az első találkozásnál inkább izgultam, nem pedig féltem.

2019. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Anotalkon ismerkedtunk megxd vicces volt

Ott megfogott, es bele szerettem

2019. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!