Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mikor jön el a csók/szájrapusz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön el a csók/szájrapuszi ideje?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már 2 hónapja eggyütt vagyunk és már szóbajött a csók de eddig csak az ölelésig és a pusziig jutottunk el. Megkérdeztem tőle, hogy őneki mi a véleménye róla és azt válaszolta, hogy szerinte akkor kell mikor már mindketten érzik,hogy oké akkor legyen csók. Ebből nekem az jött le, hogy ő benne van a dologban. És énis szeretném hogyha összejönne már.

Szerintetek még nincs itt az ideje vagy már eljött? És ha el is jött akkor is hogyan adjam neki a csókot?



2019. jún. 6. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
hány évesek vagytok?
2019. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Este 8 előtt semmiképp.
2019. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
27%
Már bocs de van 1 lány akivek holnap lesz az első randink es átbeszeltük hogy lehet meglessz a csók. Ne legyetek ennyire "merevek". Ha szeretitek egymást akkor csak lépj oda es csokold meg.
2019. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

"átbeszeltük hogy lehet meglessz a csók. Ne legyetek ennyire "merevek". "


Megbeszélitek, de ne legyenek merevek..gondold át újra.


Szerintem az első pár randin érdemes megejteni, ha ekkor nem érzitek a tüzet akkor mikor fogjátok?

2019. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
51%
Csak azért beszéltük hogy ne legyen váratlan vagy hogy az egyik fél nem akarja.
2019. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
2 hónapja együtt vagytok de még szájrapuszi se volt? Azosztigen..:D Attól hogy egy lány szóba áll veled és néha suliból hazafelé elkíséred a sarki vegyesboltig, még nem lesz a "barátnőd" :D Persze ha nagycsoportosok vagytok az más, akkor bocsi :D
2019. jún. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

#5 azt látod, hogyha a másik is akarja, hidd el. Nekem is első randin volt első csókom (nem, nem jöttünk össze) és nem volt megbeszélve, csak amikor már egy jópár hosszú másodpercig nézitek egymást, egymás száját, akkor csak elcsattan az, minek megbeszélni


Kérdező.

Kicsit soknak mondanám ezt a két hónapot, de nem tudom, hány éves vagy. Annyi biztos, hogy szerintem azért lassan megejthetnétek, mert ez nem olyan nagy kunszt

2019. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kb két hónap után csókoltuk meg egymást először, mégis négy éve együtt vagyunk. Nincs ebben semmi gáz. Ha úgy érzed, hogy eljött a 'pillanat' akkor egyszerűen csak hajolj oda hozzá, ne kérdezd meg, hogy szabad-e. Gondolom első kapcsolat és mással sem csókolóztál még. Nem lesz tökéletes, de nem is baj.
2019. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi egy hét után XD olyan kis ártatlanok vagytok, ez tök aranyos
2019. jún. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi a gond?

Nektek ez a stílusotok, és még össze is illetek vele.

Puszi már volt, akkor jöhet ez is.

Legközelebb búcsúzáskor öleld át, és finoman, lassan közeledjél hozzá.

Érezni fogod, hogy elhúzódik, vagy ő is közeledik.

Ha ő is közeledik, akkor adjál neki szájrapuszit, és ne csak egy pillanat legyen.

Ha érzed, hogy el akar húzódni, akkor engedd.

Aztán majd alakul tovább.

Másnap már akár üdvözölheted is így.

2019. jún. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!