Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van esély arra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély arra hogy újra összejöjjek az exemmel?

Figyelt kérdés
4 hónapja szakított velem a volt barátnőm. Sok nézeteltérés volt köztünk és olyan dolgokon akadtam ki amiken amúgy nem kellett volna. Szerencsére ez idő alatt erre én is rájöttem és úgy gondolom hogy megváltoztam jó irányba. Még a szakításunk után mondta nekem hogy még bármi történhet és változhat ez a helyzet, csak sajnos azóta voltak hülyeségeim (féltékenység) amivel úgy érzem még távolabb sodortam magamtól. Az osztálytársam, az iskolában meg messengeren is szoktunk hetente legalább 1-szer 2-szer beszélgetni. Mindig megpróbálok neki segíteni ha valami bántja mert fontos nekem, amit elmondtam neki és boldog volt ettől. A mai napig nagyon szerelmes vagyok belé, mindig vele álmodok és mindenről ő jut eszembe. Hogy tudnám visszaszerezni? Előre is köszönöm a válaszaitokat.

2019. jún. 9. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Mondd el, hogy nagyon sajnálod és bármit megtennél h visszaszerezd. Valószínűleg nem fog egyből a nyakadba borulni, de biztosan értékeli majd a próbálkozásodat. Legyél kitartó és éreztesd vele, hogy már megbántad a dolgokat és megváltoztál. Legyél mindig kedves és figyelmes vele, csinálj olyan dolgokat amiket tudod, hogy szeret. Fontos azonban, hogy ne legyél tolakodó és túlságosan nyomulós, mert azzal elijesztheted.
2019. jún. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Csak őszintén. De még mielőtt beleugranál megint ebbe az egészbe, ülj le a tükör elé, és beszélgess magaddal arról, képes vagy-e tovább változni, képes vagy-e elismerni a hibáidat, és képes vagy-e hallgatni a lányra. Ha pedig összeszedted magad, beszélj meg vele egy találkozót valami csendes helyen (nem, a sikátor, vagy az elhagyatott gyár nem jó ötlet), és mondd a szemébe, hogy sajnálod amiért így viselkedtél, megbántad a dolgot, és még mindig szereted őt. Kérd meg, hogy adjon egy második esélyt a kapcsolatotoknak, és tedd hozzá, hogy segítsen leküzdeni a személyiségeddel kapcsolatos problémáidat, amiken érte kész vagy változtatni.


Ha meg nem jön össze, legalább őszinte voltál vele, és megpróbáltad.

2019. jún. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Meglepő hogy ez a kettő válasz ilyen segítőkèsz volt :)

Azthiszem ezek a vén rókák már levágják mik a kamu kérdések, és min nem azok :D

Csatlakozom hozzájuk, hajrá, és fel a fejjel !!! :)

2019. jún. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges lemenned kutyába, ez a hajó elment. A nőknek a magabiztos férfi kell aki megdobogtatja a szívüket, nem az önbizalomhiányos kiskutya. Az elsővel elvesztetted, az önbizalomhiányod miatt szétmentetek az új hiba pedig a kutyamódba váltás, mert azt hiszed, hogy a nőket ez izgatja fel. A "bármi lehet" azt jelenti, hogy ha épp nem talál magának jobbat, használhat téged lelki szemetesládának ahogy nagyon édesen fel is ajánlottad.

Persze ez tanult folyamat, mind lemegyünk kutyába nőért fiatalon, aztán a legtöbben felnövünk és megtanuljuk kezelni őket.

2019. jún. 9. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Saját esetemet írom le példának. 2 évvel ezelőtt volt egy lány. Játékos gyerekes volt és édes de kapcsolatba nem való. Szóval 1-2 hónap után annyi is volt. Most nem rég összehozott minket a sors és "változtunk mind a ketten" annyira, hogy megpróbáljuk együtt. Mert kíváncsiak voltunk. Az ember egy bizonyos szinten marad ugyan az. Ez egy kapcsoaltban derül ki, ott teljesen megismered a másikat. Ugyan azok a problémák léptek fel. Az elején csak kavartunk ami okés is volt, utánna jött az elképzelés aminek megint szakítás lett a vége. Abszolutt eltértünk, ő gyengébb személyiség volt én erősebb és hatalmas energiát emésztett fel kettőnk kapcsoalta. Nem lehet mit kezdeni ezzel nem vagyunk egy formák.


Békében el engedtük a dolgot. Szép élmény volt vele, csodálatos ember akivel ha összefutunk szemünk előtt az élmény lebeg. Bizonyos emberek azért jönnek az életedbe, hogy megmutassák merre vezet illetve merre nem vezzet az utad. Ne keresd azt ami egyszer befejeződött még ha csábít is a dolog, mert senki sem fog szólni, hogy fájni fog. Csak te fogod észrevenni mikormár újra megtörtént veled az ami a múltban.

2019. jún. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Megpróbálok egy találkozót összehozni, remélem jól sül el. Azokat is megértem akik az ellenkezőjét mondják, de engem még mindig csak felé húz a szívem és más lányra rá sem tudok nézni.
2019. jún. 16. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!