Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek gáz, ha a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha a barátnőm biszex?

Figyelt kérdés
Mind a ketten 18 évesek vagyunk, viszont én azután tudtam meg ezt, miután elkezdtünk járni. Jóval utána. Összesen max 5ember tud róla, de én szégyellem ezt az egészet. Kiváncsi lennék a ti véleményetekre, tapasztalatotokra.

2019. jún. 11. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha szégyelled a barátnődet akkor szakíts vele jobb lesz neki nélküled!
2019. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi baj, ha szeretitek egymást. Én hetero vagyok, de sose értettem ez miért olyan nagy ügy az emberek szemében. Ha szereted, elfogadod és kész. Most mi a különbség? Ha veled akar lenni, ugyanolyan jó barátnőd lesz, mint bármelyik hetero :)
2019. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy biszex nem számít semmit téged szeret nem? Akkor mért számít hogy a fiúkhoz és a lányokhoz is vonzódik?
2019. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért zavar, mert szokott bulikban a barátnőivel smárolni. És nem érti meg, hogy ha ő másik lánnyal ezt csinálja az olyan számomra, mint neki az, ha én is más lányokkal smarolnék. Mert ő is azzal a nemmel amelyik bejön neki meg én is azzal a nemmel amelyik bejön.
2019. jún. 11. 22:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsalt többször is, dobd ki. Nem a biszexualitással van itt a baj
2019. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért nem ezzel kezdted? :D

Ez ugyanolyan megcsalás, mint bármelyik másik.

2019. jún. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor nem az a baj,hogy biszex, hanem hogy mással smárol.

De ha így van, akkor miért vagy vele?

2019. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Kérd meg , hogy keményen bele verhesd a barátnőibe.. Ha már szeret játszani , akkor téged is vonjon bele.
2019. jún. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kimondottan örültem amikor kiderült! Nem vagyok féltékeny,nagyon szeretem amikor részt vehetek benne.
2019. jún. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!