Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezen segít bármi? Mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen segít bármi? Mindig ilyen diút fogok ki aki ilyen. Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Unom,hogy ez a pasiis uralkodni probál felettem,mert ő a férfi..Bekorlátoz ,mindent megtilt. Ő azt csinál amit akar, én meg senkivel nem beszélhetek nélküle még a barátnőmnél se alhatok, minden időm vele kell töltsem, azt le.szarja hogy van családom és barátnőim. Mindenkire féltékeny. Volt egy álmom hol dolgozzak erre megtiltotta de még azt is hogy megnézzem az előadást nemhogy részt vegyek. Nem öltözhetek sehogy. Nyáron kötelező a hosszú gatya és harisnya én meg megdöglök a melegbe. Nem mehetek fel fb ra, mert megsértődik ha nem írok ,de ha nem neki írok akkor fel se lépjek. Leüvölt teli torokkból idézem: ,Ha már feltolod a ret.kes pics.ádat fb re legaláb írjál' mindezt úgy,hogy munkába van. Szeretkezésbe nincs beleszólásom ,ha ő akar akkor lesz mindegy hogy nekem van e kedvem vagy nincs. Rámtelepszik teljesen,és a családomra. . Akárhol ismerkedek mindig ilyet fogok ki...és nem csak én. Nem lehet kikerűlni ezeket? Egyáltalán miért kell ezt csinálni? Én nem nem tudom mit csináljak mert szakítani nem merek.. Kezdetekbe nem ilyen volt.
2019. jún. 11. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem is értem, miért nem kötözött ki még egy fához, ha valaki ennyire hülye!
2019. jún. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elvileg testileg sose bántana, de nem merem feldühíteni. A vicc hogy pont ő fújta nekem ,hogy ő cska egy normállis lányt akar stb..tessék itt vagyok neki támogatom eltartom lassan és nem érzem hogy besülne..azon is vitázik velem ha nem rakok nyomorúlt szivecskét minden mondat végére..
2019. jún. 11. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hello :)


Szomorúan olvastam a történeted, sajnos ez tipikus viselkedése azoknak az embereknek, akik bizonytalanok önmagukban!

Azt tudnod kell, hogy mindig kettőn áll a vásár, hogy te ebben a kapcsolatban vagy, ez a te felelősséged is, hiszen ahogy írtad " Nem merek szakítani! " . Bocsáss meg, de miért is nem? Mitől félsz egész pontosan? Azok az emberek viselkednek így, akik nem embernek, hanem tárgynak ( rongynak ) tekintik a másikat. Ha szükségem van rá, leakasztom a szögről, majd ha már nem kell, visszaakasztom a helyére. Ha neked jó ez a kapcsolat, ha neked jó az, hogy van egy szószerinti Urad, aki semmibe veszi a te emberi méltóságodat és személyiségedet, akkor tessék, legyél vele. Mindenki saját maga sorsa kovácsa, mindig van választásunk! Dönthetsz hogy kit és mit választasz, természetesen azt is, hogy maradsz szolgaként a fiúd mellett, aki semmibe vesz, aki megaláz, aki pont leszarja hogy te mit akarsz, de azt is, hogy szabadon élsz, építve az életed, a karriered. Hogy miért fogsz ki ilyen pasikat? Ez már pszichológia. Csak a hasonlóságok vonzzák egymást, bár nem ismerlek, de szerintem nincs jó képed önmagadról, bizonytalan vagy, kicsit félénk, talán még az önértékelésed sincs a helyén. Talán nem tudsz egyedül lenni, mindig van melletted valaki és talán elszúrtál valami nagy dolgot az életedben amiért hibáztatod magad. A sérülés vonzza a sérülést ezért-e pasik, akik szintén hasonló lélektannal rendelkeznek. Tudnod kell, hogy jó párkapcsolatunk legyen, hogy jöjjön a jó pasi, először saját magunkon kell dolgoznunk. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy járnál-e most saját magaddal ebben az állapotodban.? Ha nem, fogalmazd meg mi a hiba, majd kezdj el dolgozni rajta. Van egy jó mondás ami igaz " Nem a pasi hozza meg a boldogságot, hanem a boldogság hozza meg a pasit! " . A saját boldogtalanságunk belevinni a kapcsolatba az mérgező. De ha azt látják hogy kiegyensúlyozott vagy, boldog, aki elégedett magával, ki szereti az életet, az ilyen pasik messze elkerülnek!!!

Kitartást neked és sok erőt. Ja és ha nem mersz szakítani, jó szolgaságot :)


Hali :)

2019. jún. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ebbe sok igazság van. Elégedetlen vagyok magammal, félénk vagyok, és volt amit nagyon elrontottam. Két évig szihiátrián kezeltek de azóta jobban vagyok. Épp alakúlt az életem. Barátok, szórakozás álláslehetőség és kicsit kicserélődtem. Szakitottam 2 év után egy sráccal ezek miatt . Erőt vettem magamon, és megtettem pedig nagyon nehéz golt mert túl kedves vagyok illetve féltem hogyha kimondom megver. Már minden a helyén volt nem igényeltem a férfi társaságot igazából valamilyen színten sikerűl a sok csalodás miatt elhidegülnöm töllük. Most újra jött egy valaki aki ezt megtörte. Reménykedtem,hogy ő lesz az a férfi, aki még javíthat a férfiakkal való viszonyomom..Azt hittem ő más lesz, és nem csalódok és de.

Megint. Elszakitott azoktól akik segítettek nekemís munkát adtak volna..Őket még úgy bírtam mert nagyon rendesek. De már tudom nem láthatom őket. Elvesztettem egy jó állást,és megint azr érzem ,hogy minden sz@r. És hogy megint..megint csak aht látom hogy el vagyok nyomva férfi által. Nem rudom miért nem megy a szakítás.. Egyszerüen nem megy..pedig ezt nem akarom.

2019. jún. 11. 22:12
 5/7 A kérdező kommentje:

Már abba se vagyok biztos hogy van olyan aki megért. Egyáltalán milyen egy normális pár?? Már normálist nem.is keresek mert abba se vagyok biztos hogy van.


Őké hogy akivel vagyok elvileg túl szeret de szó szerint rámerőszakolja hogy én öt percenként megirjam hogy szeretem ,meg minden ha valamit kihagyok lecsesz, ráadásul kötelező mindenről beszámoljak.

2019. jún. 11. 22:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérlek vegyél erőt magadon és törj ki ebből az igazságtalanságból. Ne várd hogy majd jobb lesz, vagy hogy megváltozik, mert ilyen nem lesz. A változás kemény munka eredménye és te képes vagy rá! Bár nagy a fájdalom benned, túl sokminden történt a múltban, de nincs az a mocsok amit le tudnál mosni! Tudom milyen érzés hogy minden sz@r, de hidd el ezen csak te tudsz változtatni. Talán jó neked ebben az állapotban? Jó neked egy ilyen férfival? Ugye hogy nem! Kelj hát fel a földről, és vonszold magad tovább az utadon! Te vagy a saját életed ura és nem más! Te tudsz ezen változtatni és nem más! Tedd meg a lépéseket, tűzz ki célokat és durr bele.
2019. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Váó, előző válaszírók nagyon korrektek voltak.

Merj vele szakítani, nem normális ez így. Nála csak jobbat találhatsz...Már első ilyen esetek után hagyni kell az ilyeneket. Nem Ő az aki hozzád passzol, felesleges arra várni, hogy olyan lesz. Ilyen pasikat kerüld el nagy ívben.

Türelmesen várj egy rendes srácra, aki a tenyerén hordoz. Hidd el, hogy vagyunk még páran rendesek, akik nem is unalmasak :'D

2019. jún. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!