Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit gondol egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondol egy srác, ha megtudja, hogy a lány még szűz? L18

Figyelt kérdés

2019. jún. 12. 22:45
1 2
 1/16 Thispain ***** válasza:
67%
Valamelyik megijed, valamelyik örül neki, valamelyik meg telibesz@rja. A legutolsóból valószínűleg kevés van.
2019. jún. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Én pl örülnék, hogy első vok neki
2019. jún. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
4%

Azt hogy nagyon szerencsés.


Én nagyon örülnék neki.


De ha 18 évesen is az ott már bajok vannak.

2019. jún. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Thispain ***** válasza:
31%
A "vok" az egy rövidítés, amit régebben sms-ek rövidítése érdekében használtak sokszor. Viszont olyan szó, hogy "quva", nemigen létezik. Esetleg "qurva", vagy "qrva".
2019. jún. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Miért lenne baj ha 18 évesen szűz? Az a normális, hogy még alig hogy kijött az általánosból, máris halálra kefélteti magát?
2019. jún. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
14%

Mert nem az a módi. Amelyik csaj 15-16 évesen nem veszti el, az vagy csúnya nagyon vagy nem tud beilleszkedni.


Az lenne a normális ha 18 évesen felnőtten tennék , de ez már csak álom. A mai lányok több fxszt fognak mint ahány osztályuk van.

2019. jún. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%

Én meglepődnék.

Egyrészt azon, hogy szűz, másrészt hogy engem választott elsőnek.


19F

2019. jún. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%
Igazából azok a lányok akik jóval később kezdik a szexuális életet nagyobb eséllyel nem fognak tudni megmaradni az elsőnél hosszú távon ( amit nem 2 évnek gondolok mert az még mindig rövid). Izgatni fognak előbb utóbb más férfiak is ,fantáziálgatni fogsz róluk , hogy kivel milyen lenne ez persze természetes mert ilyen az ember, viszont ettől tényleg csak azok félnek akiknek komolyan gondolnák. Vannak akkor a nagy farkú liga akik meg nem akarnak szenvedni azzal, hogy a lány másodpercenként félre ugrál meg nyafog. Az átlagos de főként átlag alatti farok méretűek meg egyenesen imádják ha valakibe végre nem lötyög .
2019. jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Ezt a státuszt túlértékelik. Egy egyszeri aktusból nem lehet túl sok konzekvenciát levonni. Egy olyan hímet, akit komolyan érdekelsz, nem kellene, hogy érdekeljen.

Mert ez nem változtat a ti dolgotokon, ugye?

Én azt gondolom, hogy fel kell kötni a gatyát és óvatosan kell bánni vele, mert ez egy nagy kihívás, ilyen szituban megmutatkozik, hogy ki az aki férfi és ki az aki csak egy ösztönlény...

2019. jún. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

#8-as mondta az elején, hogy elkezdesz majd kíváncsiskodni. A szexuális élet amúgy is egy szerepkör, egy lélektani szempontból tanult viselkedés.

Minél előbb tanulod, annál előbb tudod alkalmazni és annál pontosabban. Ahogy írni is. Ha már 5 évesen olvasni tudsz, akkor kisujjból menni fog az első 4 osztály az általánosban. :D

2019. jún. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!