Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, esetleg lányok, akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, esetleg lányok, akik voltak hasonló helyzetben! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, aki tetszik nekem. Nevezzük el X-nek. X-et kiskorom óta ismerem (a szüleink is nagyon jó viszonyban vannak), de csak most kezdtünk el “foglalkozni egymással”. Beszélgetünk egy ideje messengeren. Tök cuki, meg aranyos az egész. X azt mondta az unokatestvéremnek, hogy picit tetszem neki, amikor találkoztak egy koncerten. Én nem mertem elmondani neki, hogy bejön nekem, úgyhogy ma az egyik legjobb barátnőm megtette ezt helyettem. Ő csak elmosolyodott, mikor hallotta, hogy miről van szó. Ramirt, hogy igaz-e. Azt mondtam neki, hogy szimpatikus. Erre ő is azt mondta, hogy szimpatikus vagyok neki, de mivel nem ismer még személyesen olyan jól, nem tudja, hogy mi legyen/lesz ezzel a helyzettel (azt tudni kell, hogy mi évek óta nem beszéltünk személyesen egymással, csak kiskorunkban, azóta többet nem). Szerintetek ebből lehet valami? Kérlek mondjatok véleményt, vagy esetleg saját tapasztalatot. Nagyon megköszönném! 18/l (ja és nekem még sose volt barátom, azért vagyok ennyire béna ilyen téren:)) )

2019. jún. 12. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem a problémát. Mindketten bejöttök egymásnak, persze, hogy lehet belőle valami. Csak rajtatok múlik, illetve azon, hogy szorosabb ismeretség után is marad-e a vonzalom.
2019. jún. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Megbeszéltek egy találkozót. Találkoztok. Innen rajtatok múlik, hogy alakul.
2019. jún. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Ne használd ezt a kifejezést, hogy foglalkozni egymással... az azt jelenti, hogy szexelni!
2019. jún. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a párommal egy lakotelepen nőttem fel, egy suliba jártunk, néha egy társaságba. Evtizedekről beszélek. Majd 10 év Pesti élet után hazaköltöztem,találkoztunk véletlenül és 2 hét után már jártunk,majd össze is költöztünk. Jelenleg a babán dolgozunk. Szóval hajrá, simán lehet ebből kapcsolat.
2019. jún. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
Miért pontozol le? Fogalkozni egymással, főleg idézőjelben egyértelműen a szlengben azt jelenti, hogy szexelni... erre lepontoz... lehet, hogy tényleg volt szex?
2019. jún. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hello :)


Bejössz neki és ő is neked, és már tudjátok is egymásról, itt már tenni kell valamit. Ne félj, ne félj az érzéseidtől, ne hagyd hogy leuraljanak téged. Menj ona hozzá és közöld vele amit érzel és minden könnyebb lesz. A válasz úgy igen vagy nem :D Senki nem harapja le a fejed :D

2019. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!

Utolsó válaszolónak: sok csalódáson mentem már keresztül, amik majdnem tragikus következményel jártak (nem tettem kárt magamban, viszont gondoltam rá. Nem vagyok egyáltalán büszke erre a dologra, de ez az igazság, és nem fogom rejtegetni). Eddig mindenki elutasított, aki bejött nekem. Ezért nem merem elmondani a srácnak konkrétan. Félek, hogy ő is elutasít.

2019. jún. 13. 16:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért félsz az elutasítástól? Bárki aki nemet mondd neked, te nem leszel kevesebb ember, ugyan olyan értékes maradsz, mint most. Talán azt gondolod magadról hogy lúzer vagy vagy leszel? Ez egyáltalán nincs így. Ha nemet is mondd, te emelt fővel távozz, kit nem törhet le egy " Nem " ...
2019. jún. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!