Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Véletlenül magam le csutakoltam S a barátnőm rám nyitott, pont akkor mikor az anyag a számba folyt. Azóta nem szól hozzám és a telefont se veszi fel. Hogyan tudnék vele beszélgetni és el magyarázni azt hogy nem az volt amit látott csak egy kicsi tévedés volt az egész. Nem akarom el veszíteni őt
2019. jún. 13. 00:29
 1/2 anonim válasza:
Hát először is kérj bocsánatot és mond meg neki hogy csak kíváncsi voltál hogy milyen és véletlen ment a szádba te csak arra voltál kíváncsi hogy milyen ha rád spriccel a g**i remélhetőleg beválik remélem tudtam valamit segíteni
2019. jún. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát, főnök, ennek ennyi! Ezt nehéz lesz kimagyarázni. Szerintem már tele van vele a net, hogy g ciszájú vagy,tutira a barátnőinek már elmondta.


Amúgy szerintem kamu a sztori... hiszen életképtelen... miért políroztad a bohócot, ha ott volt a barátnőd? ez így nem áll össze!

2019. jún. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!