Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van értelme benne maradni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme benne maradni egy olyan kapcsolatban, ami érzelmi biztonságot nyújt, de hiányzik belőle az a lángoló szerelem, erős fizikai vonzódás?

Figyelt kérdés

2019. jún. 13. 08:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Egy idő után sajnos nem bírod tovább és szakítás lesz a vége, véleményem szerint minél előbb annál könnyebb feldolgozni.
2019. jún. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a szakítás lenne a legjobb megoldás, de nem tudom meg tudnám-e tenni... Hihetetlenül összetörném őt, ráadásul a családom is imádja és mindig kihangsúlyozzák, hogy becsüljem meg ezt a fiút, mert többet az életben nem találok hozzá hasonlót... Nem könnyű ez így.
2019. jún. 13. 09:25
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
Esetleg próbáljatok meg nagyon őszintén beszélgetni erről, lehet még visszahozható a kapcsolatotok. Már a kezdeteknél sem volt meg ez a vonzalom vagy később hunyt ki a szikra?
2019. jún. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Lángolás nélkül szerintem lehet, ha egyébként vannak érzések egymás felé, szeretitek egymást. Egy hosszú kapcsolatban nem lehet mindig lángolni. Vannak csendesebb időszakok. De a fizikai vonzódás viszont alap. Anélkül nem érdemes. Hiszen akkor hogyan szeretkeztek?
2019. jún. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Már több, mint 9 hónapja együtt vagyunk. Kb. 1-2 hónapig tartott a fizikai vonzalom legalábbis részemről. Szívesen odabújok hozzá, átölelem, de például a csóktól az utóbbi időben eléggé ódzkodom. Elmondása szerint annyira zavarja, de nyilván ez így nincs jól... Egyébként még nem feküdtünk le. Ez is kérdés, hogy ezt vajon meddig fogja tolerálni, mert egyáltalán nem hoz lázba a szex gondolata vagy legalábbis vele nem. Amúgy tényleg nagyon jókat tudunk beszélgetni, természetre hasonlóak vagyunk, mégis valahol belül frusztrál, hogy nincs meg a kémia.
2019. jún. 13. 10:58
 6/19 A kérdező kommentje:
*annyira NEM zavarja
2019. jún. 13. 10:59
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Leírom a véleményem, aztán eldöntöd, hasznos-e.


Szerintem a fizikai vonzódás egy-két év után általában megszűnik egy felnőtt kapcsolatban is. "Ellaposodik". Ezt lehet dislike-olni, de a tudósok kimutatták. :P


Ha ő érzelmi támasz neked, te meg csak úgy eltaszítod, az nyilván nem esik majd jól neki. Ez a te empátiád függvénye, hogy döntesz.


Sokszor ilyen korban nagyon státuszokban gondolkodnak (XY a barátom, XY a barátnőm, XY "csak" egy barát, st.)

és elfelejtik, hogy még nem is ismerik magukat és a világot annyira, hogy fekete-fehérben láthassák. Szerintem nem szabad ebbe a hibába esni, mert akkor az életed minden területéből kivesznek az árnyalatok és a színek.

(bocs a költőiségért, de szerintem érthető)


Ha nincs meg a kémia, az nem baj, amennyiben őt ez nem zavarja. Lehet, hogy ez nem is egyoldalú!


Az őszinteség fontos, mert ettől fejlődik egy emberi kapcsolat. Zárt kártyákkal játszani csak a pókerben érdemes, de a játék és az érzelmek nem ugyanaz. Szóval szerintem nyíltan és őszintén meg kéne beszélnetek, mint két kulturált ember. Sok sikert!

2019. jún. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
7: Üzenem a tudósoknak, hogy a férjemmel 12 év után is meg szoktuk egymást kívánni, és nem csak évente 1-2 alkalommal :D
2019. jún. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
Én képtelen lennék. Inkább leszek egyedül, mint muszájból kapcsolatban. Tipikus példája ez annak, ha valaki vagy kapcsolatfüggő, vagy muszáj kötődnie valakihez érzelmileg, mert fél egyedül lenni. Nem tudom, te melyik vagy.
2019. jún. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért erőltetik rád a szüleid mert gondolom jó tanuló, példás maga viselet egy bogárnak sem tudna ártani .. Igen ez a szülők vágya, de nem a tied ! Ez a legfontosabb ne , hogy már a szüleid döntsék el ki legyen az ideálod meg kit becsülj meg. Megmondod neki, hogy te csak barátként kötődsz hozzá , de semmi többet nem vált ki belőled. Tiniként jobb ha próbálgatod mint sem le ragadsz.
2019. jún. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!