Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy kaotikius szimpla friendzo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kaotikius szimpla friendzone téma?

Figyelt kérdés

A sztori a következő:

Tanév elején elkezdtem beszélgetni egy lánnyal. Akkoriban teljesen nem érdekelt, elbeszélgettem vele jókat, nem mindig irtam neki vissza. Aztán ahogy jobban megismerkedtünk,megtetszett, hogy gondoskodó, intelligens egyszerűen megszerettem. Elkezdtem neki bókolgatni,többet foglalkozni vele aztán végül elhívtam randizni...először jól fogadta, aztán kiderült, hogy ő nem gondolta, hogy ez randi... Ezután jött a mi csak barátok vagyunk és leszünk szöveg. Ezután megszakítottam vele a kapcsolatot viszont pár nap után megint ráírtam, de akkor meg már ő sem akart beszélni velem. Amikor egy közegben vagyunk, néha még összeakad a szemünk, néha mosolyog, de nem tudom mitévő legyek. Már rég hagynom kellett volna, de valami nagyon húz felé. Ti mit ajánlotok?



2019. jún. 13. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem próbáld meg elfelejteni ha mást is szeretnél barátságon kívül , mert ha tovább foglalkozol vele felkerülsz egy érzelmi hullámvasútra aminek a vége úgy is az , hogy te sérülsz
2019. jún. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

szerinte, ha el akarod felejteni, akkor próbáld meg mindig a negatív tulajdonságait nézni, ne pedig a jókat amibe beleszerettél:)

ha pedig nem akarod elfelejteni, akkor abban csak magadon tudsz segíteni, vagy keress mást, és ő majd elfelejteti veled biztosan

2019. jún. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Légy erős és hagyd
2019. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha igazán tetszik, egy bizonyos ideig megéri próbálkozni. De ha továbbra sem akar veled beszélni, akkor tényleg hagyd.
2019. jún. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Próbálkozni mindig érdemes, csak nem mindegy hogyan. Ez az "elhívom randira" egy baromira elhibázott lépés.

Most írtam le egy másik kérdés kapcsán:

A nők nőből vannak, hagyd meg őket ebbéli mivoltjukban, és úgy is közelíts. Fusd le a kötelező köröket, amitől nőnek, nem pedig szexobjektumnak érzi magát melletted a célszemély. Tudom, divatjamúltnak tűnik, de hidd el, a női lélek alapjában mit sem változott az elmúlt évek viharaiban.

2019. jún. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5: Mit kellett volna a randi helyett tennie? Tényleg érdekel.
2019. jún. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

A randival az a baj, hogy nagyon direktbe megy vele a pasi. A randi már egyfajta elköteleződést jelent a csajnak, azt pedig még nagyon korainak érzi, amikor még nem is ismer igazából. Nem kell ajtóstul rontani a házba. Csak legyél ott neki, szánj időt rá, mutasd ki az érdeklődésedet, lássa a lány, hogy MINDEN érdekel, ai vele kapcsolatos. Találkozz vele sokat, hogy este, amikor elalvás előtt újrapergeti a napot, ott legyél a képben.

Később sem kell kimondani semmit. Csak a tinik hiszik azt, hogy ha kimondják, járnak, ha nem mondják, nem járnak.

2019. jún. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
8 hónapnyi beszélgetés után nem hiszem, hogy nem érdeklődtem eleget
2019. jún. 16. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!