Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek a távkapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a távkapcsolat működhet?

Figyelt kérdés
Én Miskolcon élek(16) a fiú akiről pedig szó van német és Münchenben él(18). Ez így működhet? Mivel én suliba járok ő meg szeptemberben kezdi az egyetemet nem nagyon tudunk év közben találkozni(kivéve az ilyen nagyobb szüneteket pl.téli szünet, vagy amikor hosszú hétvége van).Ennek van értelme egyáltalán? Érdemes belevágni?
2019. jún. 13. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
NINCS
2019. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
ha szereted igen, és amikor tudtok, legyetek együtt! :)
2019. jún. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Én biztos nem vágnék bele de ez rajtad áll.
2019. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
próbáljátok meg, veszíteni nem veszíthettek semmit. ha szeretitek egymást, bíztok egymásban és van valami belátható időn belüli pont, mikor már nem lesz táv a kapcsolat, akkor igen. én 2 és fél éve vagyok távkapcsolatban, már megvan a repjegyem hónap végére, költözök ki hozzá. a mi esetünkben a diplomaszerzés volt az a pillanat ami után már semmi sem akadályozza, hogy összeköltözzünk. fontos hogy legyen egy ilyen időpont, különben csak a végtelenségig várakoztok, mindenféle közös jövő képe nélkül, és ez előbb-utóbb tönkreteszi a kapcsolatot.
2019. jún. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egy próbát megér. Ha nem próbálod meg lehet később az a gondolat fog a fejedben motoszkálni hogy miért nem próbáltad meg.
2019. jún. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Működhet, ha mindketten szeretnétek. Egy próbából nagy baj nem lehet, de azt tudnod kell, hogy kevesen bírják hosszabb távon. Ha nem megy, el kel engedned, mert csak szenvedés... És ha őszinte akarok lenni, ilyen kapcsolatokban a hűség is necces dolog, benne van egy durva csalódás is a pakliban :( 19)L
2019. jún. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs tavkapcsolat. Ugy is megcsal teged, vagy te ot. Tapasztalatbol mondom.
2019. jún. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!