Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítsak vele vagy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele vagy mit csináljak? Elegem van már nagyon.

Figyelt kérdés
Folyton az van, hogy rá írok a pasimra és ő sokszor vissza se ír vagy vissza ír beszélünk 3 mondatot kb. és lelép. Aztán meg hirtelen rám ír mintha mi sem történt volna. És találkozni is alig tudunk, mert ugyan külön városban élünk de kb negyed óra busszal a távolság, de sose hív el sehova. Tudom, hogy ez még csak a kapcsolatunk kezdete, mert 2 hónapja járunk és türelmesebbnek kéne lennem, lehet. De nem fogok folyton én kezdeményezni, mert már azt nagyon unom. Azon filózom, hogy elhamarkodott döntés volt egyáltalán össze jönni vele. Kúltúrált válaszokat szeretnék, előre is köszi 😊

2019. jún. 14. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szakíts, több figyelmet fordítana rád, ha érdekelné ez a kapcsolat, nem akar veled időt tölteni

sajnálom, hogy így alakult, de nincs értelme ennek, találhatsz jobbat bármikor :)

2019. jún. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Ne szakítsatok! Beszéljétek meg! Szeretitek egymást nem? Férfiból van és tudom a nők több törődést igényelnek! Add a tudtára! A szakítás nem megoldás
2019. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, ha én szeretek valakit akkor nem sz*rom le ennyire... de mindenesetre először beszélj vele
2019. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz.
2019. jún. 15. 10:26
 5/5 anonim ***** válasza:
hát nekem van barátom akivel van hogy egy 5 perces beszélgetés 3 nap alatt folyik le mert lassan válaszol. nem parasz csak elfoglalt nagyon és nem telefonozik sokat. mond el neki hogy hogyan érzel és ha nem változtat akkor szakíts vele
2019. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!