Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ha egy fiúról sok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiúról sok rossz dolgot hallotok úgy, hogy még egyszer sem beszéltetek vele, akkor már alapból esélytelen nálatok?

Figyelt kérdés

2019. jún. 15. 06:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Attól függ mit hallottam.

Ha például azt hogy drogozik, és mondjuk nem úgy hogy 1x-2x betépett haverokkal, hanem úgy rendesen, vagy ha minden hétvégén bulizik és sokat iszik az már nem jó.

Nálam egyszer ugyancsak kizáró ok volt, hogy többen figyelmeztettek egy adott sráccal kapcsolatban, hogy vele vigyázzak mert mindenkire rányomul aki hozzászól. Ha még csak egy embertől hallottam volna, akkor azt mondom lehet téved. De 4-5 ember ritkán téved ekkorát, érted.


Ha van egy lány akit szeretnél megismerni, de rosszhírű vagy, akkor először is változni kell ha van alapja annak a hírnek. Ha nem lesz alapja, megszűnnek a pletykák is, és akkor tiszta lappal indíthatsz. Vagy megpróbálod neki bekamuzni hogy amit rólad gondol nem igaz, de a hazugság MINDIG kiderül. Mindig.


17/L

2019. jún. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Nálam nem lenne esélytelen,akkor sem,ha igazak a pletykák. Mindenki változik,és mindennek van oka,és ezeket biztos szeretném megtudni,mielőtt elítélem.Meg hát,az emberhez való viszonyulásunk is mindenkinél más, lehet azzal a valakivel bunkó,velem meg rendes,tehát érted.De ha nem erről van szó,akkor pedig ugyebár az okát akarnám kifürkészni.
2019. jún. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Magam bizonyosodnék meg erről.
2019. jún. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Az számít hogy te mit gondolsz róla, hogy neked milyen a személyes kapcsolatod vele. A pletykák sokszor alaptalanok, vádlóak az irigységből, dühből, rosszindulatból
2019. jún. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#2: Neked sem lesz boldog párkapcsolatod.
2019. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ, hogy mi az a rossz dolog. De esélytlen sehogy nem lenne alapból, max kevésbé lenne szimpatikus az illető. Ha randira hívna, elmennék, és megkérdezném, hogy igazak-e az állítások róla, mert azt is el tudnám képzelni, hogy csak pletyka.
2019. jún. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#5

Köszi,volt már boldog párkapcsolatom.Nem értem mi a baj azzal,ha meg akarod ismerni a másikat,és nem egyből elítélni.Nem azt mondtam,hogy összeállok egy olyan fiúval aki lehord minden szrnak mikor már ismerjük egymást,hanem,hogy jobb megismerni először,és megbizonyosodni a pletykákról.De ha ilyen felszínes maradsz,az a te dolgod.

2019. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%

#7: Ha több ember pletykál arról a valakiről valamit,annak van alapja.

Ezt neked az adott személy jó eséllyel nem fogja bevallani,mert rontaná a megítélését.

Vannak olyan srácok,akiknek nincs rossz híre, nem értem, mi értelme egy kétes alakkal kezdeni helyettük. Tudom,hogy a lányok szeretik azt gondolni,hogy a fiú csak miattuk lesz jó. Meg az is tök oké,ha 10-ből 9 emberrel valaki bunkó,de veled nem bunkó, így el kell ájulni tőle. Rossz hírem van, csak azért nem bunkók(/bármilyen negativ tulajdonság) veled az ilyen fiúk, mert lány vagy és teszik a szépet azért,hogy az övéjük légy. Közben a személyiségük egy hulladék,de mivel veled kedvesek,így tök okés.

2019. jún. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#8

Szerintem az hogy több ember beszél róla, az nem feltétlen jelenti azt, hogy igaz is.

Egy csajról akit ismerek, azt pletykálták hogy terhes, hát nem volt terhes pedig többen pletykálták.

Szerintem is előbb utána kell járni mint hogy egyből elítélni. Neked sem lenne jó ha a jó nép valamit csak úgy kitalálna rólad (mert egyébként csak unatkoznak és kell valamiről beszelni, vagy éppen látták valamit amit félre értették. És hát ugye a történet az csak szájról szájra száll és jó sokáig elmegy) és aki neked tetszik az emiatt feléd sem nézne.

2019. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%
#9: Vagy csak elvetette. Ha valaki nem terhes,máris nincs hírértéke. Egy abortusszal meg senki nem dicsekszik.
2019. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!