Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, hogy legyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macskarap kérdése:

Mit csináljak, hogy legyen ebből valami? Hogyan alakítsam, hogy ez jó legyen?

Figyelt kérdés

A lánnyal 5hónapja jóba vagyunk mindent elmondunk egymásnak minden,de egy időre abbamaradt a beszélgetés és most 3hete újra elkezdtünk beszélgetni. Ezen a héten már 3.szor találkoztunk(nem én nyomulok hanem lány mondta,hogy találkozzunk). Tegnap is találkoztunk ittunk meg minden és egyszer csak elcsattant az első csók és onnantól kezdve még buszmeghez nem értünk végig kavartunk. Még kezemet is ő fogta meg(pedig nem kisvárosról van szó) a buszon meg elkezdett kötekedni,hogy az instagramon milyen jó palik vannak.(tuti azért,hogy húzza az agyam) Jah és nem voltunk berugva egyikőnk se. Akkor elkezdte mondani,hogy ide meg oda kell mennie majd a nyáron kisérjem el megminden. Viszont amikor hazaért megkérdezte mivan velünk én megmondtam,hogy én szeretnék folytatást. Ő meg azt mondta:nem tudja mit akar. Viszont a mai találkozóba egyből belement és hozzákell tegyem 3éve nem volt palija. Szóval fiúk/lányok valami tipp,hogy hogyan alakítsam?

16/f


2019. jún. 15. 06:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon ezen nincs mit alakítani, csak hívd el randizni. Próbálj közeledni felé, vigyél bele egy kis intimitást. Aztán ha úgy látod nem ellenkezik és működik a kémia, kérdezd meg lenne-e a barátnőd. :D
2019. jún. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!