Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 20 éves srác vagyok és még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovásziusz kérdése:

20 éves srác vagyok és még nem volt barátnőm, körülbelül 30 csajnál próbálkoztam eddig de sikertelenül, megtörténik a random találka jelölés face-n beszélgetés és mire oda érnék, hogy elhívom randizni nem ír vissza aztán el sem olvassa amit írok?

Figyelt kérdés
Most végre tetszem egy lánynak aki félig roma, minimálisan látszik rajta. Kisebb előítéleteim vannak a cigányokkal kapcsolatban és anyukámnak sem szimpatikus kép alapján. Szerintetek mi tévő legyek? Jó a csaj, és tetszik is csak ez az apróbb "bökkenő" van vele amiről igazából nem tehet.

2019. jún. 17. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit írsz neki facen?

Ha a beszélgetés kimerül minden nap abban, hogy "szia, és ma mizu"?, akkor ne várj csodát.

Anyukádnka nem szimpatikus az kit érdekel?

2019. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Ha anyádnak mutogatsz lányokat, akikkel még sehol nem tartasz, akkor sosem lesz csajod. A hozzáállásodon kéne változtatni.
2019. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kapásból leteszel róla, mert roma származású, akkor ne várd, hogy ő majd összejön. Előbb meg kéne ismerni és ezután lehet eldönteni, hogy van-e vele valami “bökkenő”. 20 évesen meg ideje lenne elszakadni anyukád véleményétől, nem az ő dolga, hogy ki a párod (kivéve persze ha a nyakára költözteted).
2019. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Putris jellemű a csaj?


Mert ha igen, akkor rá fogsz b...szni.

Jön mellé a pereputty is.

2019. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ellenben van egy ismerösöm, ő roma lány, putriból tört ki... és elvégezte a PhD-t. Csinos, értelmes.. meg se mondanád hogy cigány, a beszéde alapján.


Bármikor vállalnám.


Másik lányban pedig van törtrész vonó, ugyancsak ez adja a tüzes jellemét és gesztenyebarna bőrét + haját... nyilván esélyem se volt nála :D azért eljött randizni velem, de nem jutottam be a bugyiba 😃


Szóval attól függ milyrn a háttere. Akiről lerí hogy cigány, azt felejtsd el.

2019. jún. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!