Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem normális?

Figyelt kérdés
Azt mondta azért szakított mert nem beszélgettünk és nem foglalkoztam vele!Most volt az érettségim és inkább arra tanultam mint, hogy vele foglalkozzak!Nem hanyagoltam el, 2 naponta lementem hozzá!(Több mint 60km-re lakik!)De azt vágta a fejemhez, hogy mindig csak a saját érdekeiket néztem!Én ezzel nem tudok mit kezdeni!Mindig az járt a fejembe, hogy neki hogyan jó!Mindig ő volt nálam az első!Meg azt vágta a fejemhez, hogy nem szeret már egy ideje de nem akarta elmondani!

2019. jún. 18. 05:09
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Onnan fúj a szél, hgy egy ideje már nem szeretett - tök mindegy, mit csináltál, baj volt. Ha jobban ragaszkodsz, akkor tapadsz és megfojtod, így az volt a lemez, hogy nem törődsz vele ... felejtsd el.
2019. jún. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Egyetlen nő sem normális.
2019. jún. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Jézusom..hogy lehettek ennyire kapcsolatfüggőek? Majd jön másik.
2019. jún. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Azt tanácsolnám, sürgősen felejtsd el! Azt mondta, hogy már nem szeret, akkor minek kapaszkodnál belé?

Szerintem sokkal jobbat és őszintébbet érdemelsz!

2019. jún. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem
2019. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!