Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lenne egy kérdésem. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy kérdésem. Mit tegyek ha egy éve szakítottam a sráccal de még mindig szeretem?

Figyelt kérdés

Vagy egy éve randizgattam egy sráccal, a második randin csókolóztunk is. Amikor összejöttünk akkor rá pár napra megijedtem ettől az egésztől és azt mondtam neki hogy szakítsunk. Nem mertem elmondani neki az igazat hogy miért is szakítottunk. (Egy gyerekkori emlekem miatt tettem meg ezt a lépést)

Viszont a fiú a mai napig tetszik nekem. Nem mondanám hogy beszélgetünk de a közösségi oldalokon mindig like-oljuk egymás képeit. Mit tegyek? Írjak neki és mondjam el az igazságot?



2019. jún. 18. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki. Akkor te is megkönnyebbülsz. Max nemet mond.
2019. jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mihago ***** válasza:
Igen, mondd el neki. Sosem késő újrakezdeni. Nekem is volt olyan kapcsolatom, ami megszakadt, ő mással volt, aztán egy napon ott állt előttem, és szó szerint könyörgött, hogy fogadjam vissza.
2019. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És szerinted hogy kezdjek neki? Csapjak bele a közepébe?
2019. jún. 18. 16:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen! Ahogy mondani szokták: csapj a lecsóba.
2019. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!