Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van még esély?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esély?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon jóba lettem és én nagyon beleszerettem. Ő velem úgy viselkedett mintha szerelmes lenne belém és egy idő után elmondtam neki mit érzek iranta de azt mondta csak barát szeretne lenni és azóta eltelt egy kis idő de szinte ugyan úgy viselkedett és megkérseztem hogy érez e valamit irántam vagy valami de mondta hogy csak barátként de külsőleg is többen mondták úgylátják mintha szerelmes lenne belém. Szerintetek van esély egy olyan barátságból párkapcsolatot kihozni ahol tudja hogy szerelmes vagyok belé és ő is nagyon szeret de csak barátként és úgymond 2x visszautasított? 16/F
2019. jún. 19. 01:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Amíg látja, hogy rá vagy kattanva, nincs esély. Kicsit pihentesd szerintem, szard le, ha tudod, aztán átértékeli a helyzetet, hiányozni fog a figyelmességed, sokat gondolkozik majd a dolgon és talán tudat alatt megtetszel neki. El kell vetni a magot.

De ha tudod, felejtsd el inkább. Bár el lehetne felejteni az ilyet egy gombnyomásra.

2019. jún. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van az eslő válaszolónak..de ha lehet nincsen semmi baj azzal hogy egy kicsikét féltekennyé teszed a lányt utána meg így vagy úgy de felbukkansz nem baj ha érzi azt hogy mi van akkor ha elveszít teged. 17/l
2019. jún. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a gond amiben vagyok barátitársaságban ő is valamilyen része és ha én nem hívom nagy esélyel más igen és ott lesz. De akkor megpróbálom valahogy úgy leszarni.
2019. jún. 20. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!