Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi baja lehet? Ennyitől már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet? Ennyitől már tényleg alkoholista lennék?

Figyelt kérdés

Reggelihez mindig meg szoktam inni egy felest, a nap folyamán meg 7-8 doboz sört, meg 2 üveg bort, ennyi minden. Ennél többet kizárólag a hétvégék alkalmával szoktam fogyasztani. Barátnőm tegnap kiakadt, alkoholistának nevezett és azt mondta, hogy ő ezt nem bírja tovább és addig nem tárgyal velem, amíg nem változtatok az életmódomon. Úgy tűnik, komolyan gondolta, mert tegnap óta sehol nem tudom elérni, még messengeren is letiltott. Mi baja van, mitől lehet ilyen hisztis? Nem hinném, hogy ettől én már alkoholista lennék...

23/F



2019. jún. 19. 18:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.... ha ezt elengededhetetlennek érzed/nem tudsz meglenni egy nap ennyi pia nélkül akkor az igenis rossz és igenis alkoholizmus

Én, aki péntekenként a haverokkal megiszik pár sört és ennyi ezt nagyon soknak érzem:/

2019. jún. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Rendes csajoknak ez nem tetszik...
2019. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan nem veszed észre magad?Szerinted egy normális,egészséges ember egy felessel indítja a napot,majd több liter alkohollal folytatod?Ez igenis alkoholizmus.Gondolkozz el ezen,mert sokkal de sokkal rosszabb vege lesz mint a baratnod altal ignorálva léted.
2019. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Srákok ez fix kamu. Nagyon durva alkoholista lenne az ilyen ember. Kérdést se tudna kiírni...
2019. jún. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon unatkozol mi?
2019. jún. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
1-es: Előfordul 1-2 nap mikor kevesebbet iszom ennél, akkor is jól megvagyok!
2019. jún. 19. 19:07
 7/16 A kérdező kommentje:

Már nem azért, de szerintem aki tényleg alkoholista az sokkal többet fogyaszt ennél...

Másrészt meg már vagy egy éve tartom ezt a határt és semmi bajom nincsen!

2019. jún. 19. 19:08
 8/16 anonim válasza:
100%

Amúgy mégis mire számítottál te szerencsecsomag?

Azt kérdezted, hogy alkoholista vagy-e, erre fel nem bírod elfogadni, hogy annak tartanak ilyen életvitelnél? Napi 7-8 doboz sör, 2 üveg bort. Nagyon szép életed lehet. Detox.

2019. jún. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nagyon jót röhögtem. :D Ha ennyit innál minden nap, akkor 12-13 óra józanság után úgy remegnének a kezeid, hogy nem bírnál inni. :D
2019. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu a kérdés, te masszív alkoholista vagy és megértem az exbarátnődet.
2019. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!