Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Végleg vége a kapcsolatomnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végleg vége a kapcsolatomnak, szerintetek mindent megtettem?

Figyelt kérdés

Március óta voltunk együtt és a lány kezdeményezte az egészet! Minden jólment vagyis nekem semmit nem mondott hogy bántaná valami! Erre elöző héten dobott azzal az indokkal, hogy mindig csak magamra gondolok! Még mindig nem tudom megérteni, hogy miért vágta ezt a fejemhez! Másnapra más palival csinált képet és🔐❤️❤️ ilyen emojikat írt oda.... Teljesen össze vagyok még mindig törve és érettségi elött csinálta ezt! Ezt írtam neki és végleg megszakított vele a kapcsolatot! Egy két helyről össze dobtam bele pár dolgot de szívből jött!


mediafire. .com/file/bmrb1b4c5sjjhrb/Dokumentum.docx/file



2019. jún. 19. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát elég kegyetlen ha pont érettségi előtt.

Egyébként hát ne erdekeljen tudom könnyű mondani de még is.

Nyilván megcsalt és rád akarta hárítani.

2019. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A lányok már csak ilyenek, ha nincs indok, gyártanak.

Egyébként meg sztem éjszakai pillangó lesz, most próbálgatja a szárnyait. Az a pasi se sokáig lesz mellette. láda sörbe?

2019. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem ugyanezt csinálta egy fiú... már majdnem összejöttünk, de egyszercsak nem írt többé, erre mint kiderült egy másik lányt is fűzögetett akivel össze is jött..
2019. jún. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!