Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Melyik kamaszkori kapcsolatoto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik kamaszkori kapcsolatotok volt a legdurvább? Történeteket várok.

Figyelt kérdés

Nekem volt egy barátom 2 évig.Első szerelem mi vagyunk a suli álompárja,de a 4 fal között mintha más ember lett volna.Nézte a telefonom a házunk előtt várt,hogy megnézze megfelelő ruhám van-e. Én hülye 3 hónap után lefeküdtem vele. Nem figyelt rám a menzesz betegségem miatt nagyon fájt, és elhittem neki,hogy ez normális.Mivel fiús vagyok,ezért több fiú haverom van,mint lány. Mindegyikre féltékeny volt,ha kettesben találkoztam valamelyikkel,hogy lelkizzünk jött velem,hogy ne csináljak semmi rosszat.A lányokkal is ez volt.Nem mehettem velük sehová,mert rbancok szerinte.Tudom fiatal voltam és naiv,de tanultam belőle.


Azért írtam a kérdést,hogy találják sorstársakat,mert nagyon nehéz elfelejtenem a múltam.



2019. jún. 20. 13:06
 1/7 anonim válasza:
87%
Figyelj, nem kell a múlton rágódni. Megtörtént és ezen már nem tudsz változtatni. A jövőt úgy alakítod, ahogy akarod. Legközelebb már tudni fogod, hogy mi a jó. A srác meg nem hozzád való.
2019. jún. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom szakítottam vele,de túllépni nem tudok még.
2019. jún. 20. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudsz elengedni dolgokat az eletben, nem a sracon nem tudsz tul lenni.Felsz a valtozastol, ideje felnoni.
2019. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Örülj,hogy neked ez kamaszkorban jött és volt eszed kivágni. Nekem ilyen volt 27 évesen, majdnem 2 évig tűrtem vagy csak nem akartam meglátni mekkora beteg idiótával vagyok egy fedél alatt..

Nekem még durvábbakat csinált,leírni is szégyellem,komolyan.. meg azt is,hogy eddig elviseltem "felnőtt "fejjel. Ilyen gyökeret sose sajnálj, ezek senkit nem érdemelnek meg. Örülj,hogy nem mérgez tovább. Nehéz,de később belátod milyen jól döntöttél.

2019. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Nem volt ilyen. De semmilyen sem. Első kapcsolatom 19 évesen volt. Előtte próbálkoztam 1-2 csajnál, de nem sok sikerrel így nem volt más csak recska. Azért az is durva pár év volt :D :D


F

2019. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Megtudta, hogy megcsaltam, majd szakìtott. Azt mondta, csak akkor jön velem ùjra össze, ha làtja rajtam a bűnbànàst. A belvàros legforgalmasabb sètàlòutcàjàn letèrdeltetett, hogy könyörögjek neki a megbocsàtàsèrt. Miutàn megtettem, köpött egyet ès azt mondta, ilyen tartàs nèlküli, jellemtelen r...nccal nem jön össze. Sìrva mentem hazàig.
2019. jún. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
utolsó: meg is érdemelted lol
2019. jún. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!