Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti hogyan döntenétek? Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan döntenétek? Mi alapján? Kit választanátok?

Figyelt kérdés
Van két lány az életemben.. Az egyikkel 1 év után kis marhaság után szakítottunk.. Ő rá 2 napra kiszeretett volna békülni.. De addig volt egy másik lány akivel egy helyen dolgoztunk de úgy mindig figyelgettük egymást de semmi több nem volt ugyebár mert volt barátnőm. Ahogy szétmentünk elkezdtünk beszélgetni majd találkozgatni és elég jól elvoltunk meg minden! A lényeg.. Nagyon bizonytalan vagyok az új lánnyal kapcsolatban és nemtudok dönteni.. Ti melyik lányt választanátok? Akinek rendezett családi háttérre van.. Mindig a kedvetekbe próbál járni.. Nagyon kedves és őszinte veletek... Nem titkolózik.. nem rejteget semmit tényleg akkor csak te vagy neki és semmi és senki más.. de kevésbé néz ki jól... Vagy pedig a másik aki rohadt jól néz ki... Nagyon jól sz*p és az ágyban is talán egy kicsit jobb... Mellesleg iszonyatosan jó teste van.. de pont ezért elég sokan irkálnak neki meg minden... És több sebből is vérzik a dolog szerintem.. nem tudok úgy bízni benne... És annyi szeretetet nem is kapok tőle mint akivel egy évig voltunk együtt. Nem puszilgat.. ölelget.. simogat annyit.. Elég röviden és érthetetlenül írtam le.. ha bármi kérdésetek van vagy kiegészítésre van szükség írjatok nyugodtan! :)
2019. jún. 22. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Azt hiszed,a te kezedben van a választás? Egy kanos kis pöts, normál lány elkerül. 😊
2019. jún. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ha van rá lehetőséged válaszd az eelsőt. Szerintem sokkal fontosabb a szeretet mint az elöbb felsoroltak...
2019. jún. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha te ezen az oldalon kérdezel ilyet, akkor meg is érdemelnéd ha egyik sem jönne össze veled.
2019. jún. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!