Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A baratom elmehet bulizni de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom elmehet bulizni de engem nem enged mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szaisztok

A baratom folyton elmegy bulizni a haverjaival (nem szorakozohelyre csak kocsikaznak vagy vannak valakinel es isznak stb) de en 6 honap utan megemlitettem hogy kimennek ketto baratnommel csajos estet tartani erre egybol elkezdett hisztizni, es manipulalni. (Jelzem 6 honapja sehol nem voltam)

Elegem van hogy ezen megy a vita. En nem dog reszeg akarok lenni es masok olebe zuhanni csak kimenni egy kicsit a varosba, jol erezni magamat a barataimmal, nevetni, hulyeskedni, beszelgetni, meginni 1-1 koktelt de nem matt rezsegnek lenni. Nem is birom ugy a piat, esetleg 1-2 izesitett sor vagy ilyesmi nekem boven eleg. Felhozom a dolgot es jon az hogy magamat jaratnam le meg stb. De en maradjak csendbe ha o menne valahova, van hogy egybe 3 napot buliznak. Vagy 2. O elment tegnap is. En meg nem mehetek sehova. Mit tegyek?



2019. jún. 22. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Rúgd ki, ha ilyen féltékeny, és semmit nem enged neked.
2019. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts. Ez csak rosszabb lesz, nem normális "barát" az olyan, aki ketrecben tartana.

Hidd el, nem veszítesz sokat, ha dobod a fenébe.

2019. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el ő meg pukkadjon meg. Vagy megszokja vagy szakít. Szabad ember vagy nem az ő rabszolgája/tulajdona. Magy hozzászokik hogy neked is van magánéleted mellette nem csak neki jár.
2019. jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
csicska vagy, részvétem.
2019. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a mai srácokat, ami nekik lehet, nekünk nem? Én biztos elmennék a helyedben, nekem aztán ne tiltson meg egy ilyen dolgot. Amég nem csinálok hülyeségeket csak jol érzem magam addig nincs vele semmi probléma.
2019. jún. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. Nem lesz jobb, csak egyre rosszabb, most még talán könnyebben elenged mint 1-2-x év múlva.
2019. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mármint úgy értettem az elengedést, hogy talán nem fog annyira hisztizni a szakítás miatt, mint később tenné.
2019. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csald meg nappal józanon és rájön, ha megakarod csalni ahoz nem kell a barátnőiddel elmenned sem innod :DD
2019. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A palid egy idióta. Vannak ilyen emberek, én sose voltam féltékeny típus és nem azért mert nem szeretek valakit hanem mert vagyok olyan értelmes hogy fel tudjam fogni hogy semmi értelme magam stresszelni rajta. Ő el mehet akárhova téged meg nem enged sehova? Egyáltalán ki ő hogy meg mondja azt hogy te hova mehetsz meg kivel? Én nekem mikor volt barátnőm és szólt hogy el megy ide-oda emberekkel akkor is ha fiúval ment mondtam hogy okés, azt csinál amit akar. Meg meg lehet beszélni hogy ha esetleg valaki találna egy olyan embert akivel jobban szeretne lenni, mint az adott illetővel akkor inkább szóljon mint hogy el kezdjen megcsalni valakit mert sokkal kevésbé rossz. Ha gondolod és szeretnél erről beszélni nyugodtan rám írhatsz, szeretek másokkal ilyenekről dumálni.
2019. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd magad így manipulálni, ez durva!

Azt se felejtsd el hogy ha az ilyen programokból mindig kimaradsz, a barátaiddal is könnyen eltávolodhattok egymástól

2019. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!