Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert akarja az exem a baratsa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akarja az exem a baratsagot koztunk? Ossze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

sok vita miatt, 4 ev utan (eldonottem hogy vege egy kisebb vitat kovetoen,(amit sikerult megbeszelunk ra par napra, minek ellenere azt mondta at kell gondolja.)

Azzal a szoveggel allt elo hogy nincs szuksege a stresszre es hogy maradjon minden igy koztunk mire en hezitalva bevallottam hogy enis igy gondolom es hogy orulok hogy ezt a dontest hozta meg, en is ezen gondolkodtam.

igy kozosen eldontottuk hogy vege. (nem akartam olajata dobni a tuzre, vegulis realis dontes volt, en csak batortalan voltam).

sokat beszelgettunk, mondta hogy szeret es nagyon faj 4 ev utan ilyen dontest hozni de most erre van szuksege. (Fokuszalni magara, stressz mentesen elni) beszeltuk hogy emocionalisan tul faradtak vagyunk mindketten. de maradjunk "baratok". Nem haragszik ram, en sem o ra, "barmiben szamithatunk egymasra", na meg a tobbi.

Azt is beszeltuk hogy legalabb egy masik kapcsolatban ezeket a hibakat nem kovetjuk el, amire o egy felig lelkes "talan igen"-t mondott.


tulajdonkeppen a kapcsolatunkban a veszekedesek, felre ertesek voltak a legnagyobbak problemak.

Soha nem beszeltunk csunyan a masikkal bar a vegere mar egy gyerekes erzelmi "rugok akkor en csipek" jatekka alakult a kapcsolatunk 50%-a.


Beszeltuk ezt regebben hogy maradjunk siman baratok mire o mindig azt mondta hogy nem tudna sima barat maradni olyas valakivel akit szeret.

Volt mar ra pelda hogy "baratok" maradtunk olyan cim szo alatt hogy megprobaljuk megjavitani, de ez most mas.

Nagyon maga alatt volt a sok vita miatt az elmult 1 honapban ami erezheto is a hozza allasan.


A kerdesem tehat az az hogy lehetseges hogy igy konnyiti meg az eletet, hogy valahol a hatterben meg ott vagyok egy opcionak?

Vagy tenyleg csak megfaradt (mint ahogyan enis) es majd lesz ami lesz a jovoben, amire valaszt adni szerintem o sem tudna.

Arra nem gondolok hogy csak a fizikalis kontaktus miatt, esetleg friends with benefits-re gondolna mert ismer hogy milyen vagyok, ez nem az en karakterem. - erre nem is gondoltam.


Nem tudom mit gondoljak, minden esetre en elkezdek tovabb lepni (nem uj kapcsolatba, csak tovabb) mint ahogyan o.



2019. jún. 24. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert szar rosszba lenni... Ennyi a valasz..

Inkabb legxetek jóba. Meg ha nem is akar semmit ujra kezdeni...


Tiszta szívvel konnyebb aludni

2019. jún. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Még nem tud elengedni véleményem szerint. De az is lehet, hogy későbbiekben tényleg szeretne még tőled valamit, csak most szünetet akar, kis chillre van szüksége.


Azzal viszont egyetértek, hogy könnyebb tiszta szívvel lefeküdni. Miért akarna rosszba lenni veled feleslegesen?

2019. jún. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!