Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elhagyott a barátnőm, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Állítása szerint én megcsaltam egy buliban. Habár részeg voltam, a haverjaim azt mondják senkivel sem smároltam, hiába állítja a barátnöm. Ennek ellenére dobott és nem tudom, hogy megérné e visszasírni magam.
2019. jún. 25. 02:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hisze nekd, akkor hagyjad, mert valoszinuleg nem bizik benned ... RA KELL HAGYNI

talslsz jobbat

2019. jún. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszonom tesom!!!!

Tovabbi valaszokat azert varok!!

2019. jún. 25. 02:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Részegen azért emlékszik az ember, oké néhány részlet nem rémlik, de gondolom józanul se ugrik be hogy 5 hete ilyenkor felmentél e a padlásra. Lehet ő csalt meg nem?


utóirat: frontis+sör+cukor+bubis víz és ABSZINT megold mindent de lehet masnap be lesz varasodva a térded és a könyököd xD

2019. jún. 25. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Talán nem kellene hülyére inni magad egy buliban ha hajlamos vagy amnéziára..annyit igyál,hogy tudd mit csinálsz.

Próbáld magad visszasírni ha akarod, ha utána is gyanakvó lesz ok nélkül is,akkor viszont dobd ki te. De ne adj neki okot arra,hogy gyanakodjon,viselkedj érettként.

2019. jún. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ő vesztesége, nem a tiéd. Ha egy "talán" miatt képes volt kidobni, akkor ezúton is gratulálok. 👏👏 Szerintem csak egy ürügyet keresett, mindegy mi volt az.
2019. jún. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Klau97hun ***** válasza:
100%
Ha már a haverjaid infója kellett hogy még e tetted már rég rossz, mert magadba is kételkedsz. Szóval ha nem is tetted meg, megtennéd.
2019. jún. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha képes volt dobni egy olyan dolog miatt, ami nem is biztos, akkor nem szeretett igazán. Ha valakit igazán szeretsz, akkor utánajársz előbb. Nem lehet, hogy az egyik rosszakaród mondta neki?

Egyébként ha meg nem, akkor az is lehet, hogy csak kifogás volt.

Száz szónak is egy a vége: egy ilyen gyenge kapcsolatra mindenképp halál várt. Ne könyörögj neki. Ennyit értél neki, hogy nem hisz.

2019. jún. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!