Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rosszul érzem magam, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem magam, hogyan ne gondoljak erre?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje megismerkedtem egy lánnyal, aki nagyon közvetlen. Jópárszor elhívott magához ésbeszélgettünk sokat dolgokról.

Megemlítette, hogy bizonyos okok miatt, amikor 18 lesz, elkell költözni otthonról. Én felajánlottam neki, mert kedvelem, és jól meglennénk.

Tudjátok úgy voltam vele, hogy még most megmondom neki, hogyha netán mégsem kedvelne ne utólag lenne ciki az együttélés.

Válasza az volt, hogy valószínű, hogy csak rajongok, van másik ilyen lány...

Eléggé megsértett főleg a rajongás dumával. Olyan jó lett volna, ha odaköltözik és nem feltétlenül kapcsoaltban vagyunk, hanem eléggé jól megvagyunk.

De ő teljes mértékben elutasítja és rajongásnak titulálja.

Nem nagyon akarok már látni, de bűntudatot érzek, hogy milyen jó volt vele.

18/f



2019. jún. 25. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Azert amit ide irtal neki is leirhatnad😅

Mert szerintem csak fel talan a csalodastol

2019. jún. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, csak tudod egyenes ember, aki leírja, hogy ténylegesen mit gondol.

Őszinte volt, de azért csavart eggyet a t*keimen, hogy nem én kellek neki, meghogy van másik lány is, meg rajongok stb.... de a mosojgós fejet is odarakta.

De amúgy köszi, eddig semírtam vissza ezen szövege után, ezen túl sem fogok.

2019. jún. 25. 23:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet úgy érti, hogy a barátnőjével szeretne lakni majd (mert most még így gondolja ) . Vagy fél egybe költözni ,mert ugye az korai lenne .

Később lehet oda költözne hozzád . Ezt beszéld meg vele .írj neki !!!!!

L

2019. jún. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem..... de nyílván leírta és személyesen is elmondta, hogy nem tud máshová menni. Nem tudom, hogy ez mennyire igaz, de amiután ezt írta kivárom azt az időt amígy 18 lesz (2 hónap) és kíváncsi leszek.
2019. jún. 26. 00:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Önértékelési problémája van; de akkor szerintem hagyjad; ha lenéz, és szerinte nem tudod te magad megítélni, hogy mit érzel iránta, és hogy mit szeretnél tőle, akkor lehet jobb, ha hagyod. Mert magát is meg téged is alulértékel, ezzel meg lehúz másokat; lehúz téged. Nem muszáj ám minden barátságot fenntartani; amúgy hát engem is baromira zavarna, és megsértett volna pl, ha ezt mondta volna nekem pl valaki, hogy "biztos csak rajongok"... Engem idegelne ez; lehet, hogy még egy bocsánatkérést is ki akarnék csikarni belőle emiatt a lekicsinylés miatt; de mondjuk lehet az is, hogyha magától nem jut eszébe, akkor hagynám a csodába.
2019. jún. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!