Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Nálatok lehet egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok lehet egy pasi teljesen esélytelen, ha még nem is beszéltetek vele sosem?

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok,hogy látásból ismeritek,és látjátok sokat.Mit tudom én,pl.évfolyamtársak akiket sokszor láttok,de még nem beszéltetek velük egyszer sem.Csak annyit tudtok róla,hogy hogy néz ki + pletykák amiket mondanak róla(akár negatív).Van olyan,hogy ti már első beszélgetés előtt esélytelennek könyveltek el?Ránéztek,és például azt gondoljátok,hogy na ezzel nem.Vagy eldöntitek első beszélgetésnél,hogy szimpatikus-e nektek?Hisz sok minden csak utána derül ki,például intelligencia az érződik a beszédén.Az,hogy milyen ember személyiségileg.


Szóval lehet esélytelen úgy,ha még nem kommunikáltatok előtte?(max.pár negatív pletyka van róla)Most egy átlagos kinézetű,igényes fiúról beszéljünk.Lehet,hogy egyesek a 150 kg-os izzadós gyerekre rámondanák egyből,hogy nem,vagy a 150 cm-es nyolcéves külsejű gyerekre.De most legyen a kliens egy átlagos.Szerintetek?19/F



2019. jún. 30. 15:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Van pár benne nyelvtani hiba.Azokért elnézést kérek!Napok óta nem aludtam.:(
2019. jún. 30. 15:28
 2/6 A kérdező kommentje:
Van pár nyelvtani hiba benne*.xD.Ez nem az én napom.
2019. jún. 30. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Őszinte leszek. Igen, vannak olyan pasik aki első látásra esélytelenek.

Pl: a külső. ( aki azt mondja az nem számít az hazudik)

Nem kimondottan a "nem helyes srác" zavar, mert ők bejönnek. Inkább apróbb dolgok zavarnak

Pl:

- pattanások. Jobban mondva az olyan pattanások amiket nem kezel, nem ápol, és így ronda látvány.

- ápolatlanság. Ha büdös, zsíros hajú, sárgák a fogai

- sovány. Engem személy szerint zavar ha a srác soványabb nálam. ( én sem vagyok kövér) Szeretem a "mackós típusú férfiakat)

- buta.. Buta emberek nagyon zavaróak

- ha túl érzelgős.

A pletykákkal nem igazán foglalkozom, mert tudom sokszor csak mások által kitalált rosszindulatú pletyka van.

Így egy átlagos, elfogadható sráccal azért elbeszélgetek ha külsőre nincs kizáró okok (amiket felsoroltam)

17/L

2019. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs nagyon, velem inkább az fordult elő, hogy szimpatikusnak gondoltam, de az első beszélgetés után rájöttem, hogy egy idióta barom...😅


És egyébként volt már olyan crush-om, akinek nem volt olyan "hű de előnyös" a kinézete, a barátnőim, akiknek elmondtam, hogy xy tetszik, csak néztek, hogy "...wtf...ez komoly?" 😂

2019. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért mondja mindenki, hogy gyökérség azt nézni, hogyan is néz ki a másik. Mindig mondják, lehet rosszul néz ki, de nagyon aranyos, kedves, okos stb. Dehát, ha nem tetszik, akkor mégis hogyan vonzódjak hozzá? A srácok sem mennek oda egy számukra ronda csajhoz azért, hogy felszedjék.


20L

2019. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ha nem igénytelen, akkor egyáltalán nem esélytelen, kivéve, ha egyszerűen nem tetszik, vagy nem érzem, hogy működne vele a "kémia".
2019. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!