Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagy lenne a korkülönbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy lenne a korkülönbség?

Figyelt kérdés
17 éves (hamarosan 18) lány vagyok. Évek óta tetszik egy fiú, aki most lett 23. Régen jóban voltunk nagyon, nap mint nap beszéltünk, nem tudta hogy nekem tetszik, max csak sejthette.. majd összejött a barátnőjével és utána már kezdett szakadozni a beszélgetés, majd egy idő után már nem is keresett.. azóta néha néha beszélünk, mostanában megint kezdünk gyakrabban. Nekem még mindig nagyon tetszik.. sok az az 5 és fél év?

2019. júl. 1. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, főleg így hogy már 18 vagy
2019. júl. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. júl. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok, ezt ne tekintsd akadalynak
2019. júl. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 évesen jártam 17 éves lánnyal és semmi különbség nem volt érezhető személyiségben. Mintha egy idősek lettünk volna, azt leszámítva hogy én egyetemre ő meg gimibe járt.
2019. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem nagy korkülönbség.
2019. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!