Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vannak itt olyan fiúk akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan fiúk akik úgy jöttek össze a párjukkal, hogy az előtte lepattintotta őket?

Figyelt kérdés
Tehát arra gondolok,hogy úgy jöttek össze a kiszemelt csajjal,hogy többször bepróbálkoztak nála.Pl. a csaj első 2-3 alkalommal visszautasította a srácot,de aztán a nő végül igent mondott 4-5. próbálkozásra,és össze is jöttek aztán.Valakinek van ezzel tapasztalata?Ha igen akkor mennyi ideig tartott meghódítani a nőt?1-2 hét?hónapok?félév?év?18/F

2019. júl. 1. 02:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, valaki mást akart féltékennyé tenni és aztán folyamatosan csalt az alatt a kemény 3 hónap alatt. Azóta ha valakinek elsőre nem kellek, azzal nem próbálkozom többet.
2019. júl. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy elkezd ostromolni, ha elutasított, annak oka van, sajnálom.
2019. júl. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Az ilyeneket nem fiúnak/férfinek hívják, hanem papucsnak. lmao
2019. júl. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem elég csúbyán lekoptattak, pedig csak aut mondtam a csajnak több találkozás után, hogy a külseje és a belseje számomra tökéletes.

Csak ennyit és kaptam a nyakamba mindent.

Egy szót nem írok többé neki. Még jó, hogy messze lakunk.

18/f

2019. júl. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem olyan volt, hogy általánosban tetszett egy lány, aki egy évfolyammal fölöttem volt. Fülig szerelmes voltam, de igazából másfél hónap után megmondta, hogy neki más jön be, ő nem akar tőlem semmit, hagyjam békén.

Rá 3 évre valahogy ismét ráírtam, sokkal érettebbek voltunk mint korábban, közelebb is kerültünk egymáshoz mint előző alkalommal, de ölelésnél többet ekkor sem volt hajlandó adni. Elmondtam neki az érzéseimet, természetesen vissza utasította ugyan úgy, ahogyan azt 3 évvel ezelőtt, annak ellenére, hogy azért koránt sem barát módjára viselkedtünk egymással - volt rá példa, hogy kivette a kezemet a zsebemből (tél volt és nem volt kesztyűm:D), csak azért, hogy megfoghassa, és elég sokszor karolta át a kezemet, álltunk meg menet közben csak úgy random ölelkezni. Természetesen ő neki állt feljebb, amikor értetlenkedve elé álltam, és megint elküldött délebre. Azóta ha látom még csak nem is köszönök neki, b*ssza meg magát úgy ahogy van. :D

2019. júl. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, a lány gyakorlatilag miattam "hagyta el" a barátját, de pontosabban szólva inkább csak részben nekem köszönhetően szeretett ki belőle.

Csókolóztunk, koncertre mentünk, azaz úgy tűnt, most minden jó lesz végre (több hónapnyi vesződés után). Rá 5 napra kitalálta, hogy nem képes úgy szeretni engem mint ahogy én szeretem őt, meg a szokásos duma, hogy össze volt zavarodva, vagy csak önmagától akar engem megóvni.

Egy hónapig depressziós voltam miatta, mivel halálosan szerelmes voltam. Aztán utoljára leírtam neki mindent, amit érzek. Azt mondta, ő is szeret.

Együtt voltunk két hónapig, de gyakorlatilag két hétig éreztem azt, hogy szeretne. Utána valami lett, fogalmam sincs mi, talán megunt, vagy tököm se tudja. Sose ért rá találkozni, látszott rajta, hogy mindent mintha muszájból csinálna, és arra várna, hogy most én szakítsak vele.

Megkapta amit akart. Szakítottam, és mehetett tovább qrválkodni. Egy hatalmas csalódás volt mind szerelmileg, mind emberileg (mivel az egész előtt fél évig nagyon jó barátok voltunk). Soha többé nem fogok megbízni ennyire senkiben, és soha többé nem fogom engedni, hogy ennyire ok nélkül odaadó legyek, és azt, hogy játszadozzanak velem.

2019. júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első komolyabb (1 éves) kapcsolatom a nálam két évvel idősebb, a gimi örökös szépségkirálynőjével volt. Fél évig ostromoltam, pedig ezalatt mind ő, mind az anyja számtalanszor megmondta, hogy nincs esélyem. Végül pont a férfias kitartásom, állhatatosságom nyerte el annyira a tetszését, hogy hamarosan már a házasságot tervezgette.
2019. júl. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!