Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tudnátok valamilyen nyugtatót...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok valamilyen nyugtatót javasolni a hisztis barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Általában minden nagyon jól megy. 2 éve vagyunk együtt elég erős a kapcsolatunk. Látom rajta hogy folyamatosan fejlődik, hogy jobb párom lehessen.

De, amikor megjön neki, akkor minden eddig megszerzett pozitív jellemvonása megy a kukába és bármin hajlandó hisztizni.

Én úgy kezdtem el a kapcsolatot, hogy csináljon amit akar, csak ne hisztizzen, mert annál jobban semmi nem tud felidegesíteni.

Már MINDENHOGY megpróbáltam kezelni a hiszti rohamait, de semmi sem ért el sikert, nem tud megváltozni. Elfogadóbb lettem a hisztijeivel én is, már nem tulajdonítok sok jelentőséget neki, de még így is végtelenül zavaró. A hisztin kívül tökéletes lenne a kapcsolat, ezért tervezek vele hosszú távra is, nagyon próbálkozom, hogy ez a kapcsolat hosszú életű legyen, de minden hisztijével ettől a célomtól egy kicsit elveszi a kedvemet. Hosszútávon semmiképp nem tudnám elviselni ezt.

Az utolsó lehetőség talán az lenne, hogy amikor megjön neki, akkor bevesz valamilyen nyugtatót. Nem xanaxra gondolok, hanem valami természetes, egészségre nem káros dologra.

Megköszönném ha mondanátok ilyen nyugtatókat.



2019. júl. 1. 21:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem ez a megoldás, hanem ha megtanulsz együtt élni a problémával.A hisztit engedd e a füled mellett, és csak mosolyogj, milyen vicces, hogy így megváltozik ilyenkor.
2019. júl. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%
Nyugtatót egy frászt! Lekeversz neki 1-2 istenes pofont,s meglásd rögtön kezesbárány válik belőle.
2019. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Én azt javaslom hogy ilyenkor masszírozd meg a talpát és hallgasd meg mi bántja, és együttérzően reagálj. Valakinek higgadtnak kell maradnia.
2019. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha 2 évig kibírtad akkor ezután sem lesz nehéz
2019. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ha egyáltalán nem foglalkozom a hisztijével az csak még nagyobb hisztit generál. Nem hiszek abban, hogy el kell fogadni a problémákat. Inkább megpróbálom megoldani azokat.

A verés nem fogja megoldani ezt.

2019. júl. 1. 21:52
 6/20 A kérdező kommentje:
Még 1 évig távkapcsolatban fogunk élni. Sajnos ilyenkor csak szavakkal operálhatok.
2019. júl. 1. 21:54
 7/20 anonim ***** válasza:
72%

Le vagyok döbbenve milyen férfiak léteznek. Hogy jut ilyen eszedbe, hogy nyugtatót adj a barátnődnek menstruációs hisztire?? Ugye ez most csak valami átveréses poszt??

Nagyon kérlek nézd végig youtube-on Hormonmentes csatornát, amiben Janka beszél a női hormonok működéséről. Ez egy természetes folyamat. Egy nőnek ilyenkor sok szeretetre van szüksége és nem nyugtatóra. Most komolyan 2019-ben ennyire lesz.rják a pasik a női test csodáit és továbbra is csak maguk kielégítésére gondolnak? Ha szereted a barátnőd akkor ezt a hülyeséget gyorsan kivered a fejedből! Barátnődnek is ajánlom a Hormonmentes csatornát, mert fogadok olyanokat fog megtudni a teste működéséről, amiket eddig nem tudott. Egyébként étcsoki és banán segíthet minimálisan. Egy hónapban egy hetet csak kibírsz szeretgetéssel és beszélgetéssel, ha a hisztit akarod csökkenteni. Ne akard nyugtatóra szoktatni a lányt! Még én se szedek nyugtatót pánikbetegségre. Jajj a másik kedvencem mikor a fogamzásgátlót erőlteti egy férfi....ja tök klasz hogy kisebb az esélye a teherbeesésnek, de közben a libidó a nullára csökken (szexnek lőttek) és minden egyéb más, akár komolyabb baja is lehet egy nőnek. Pl. ismim tele lett cisztával. Szóval kedves férfiak (tisztelet a kivételnek) ideje a nőket emberszámba venni és nem egy darab húsként kezelni, ami a ti igényeitek kielégítésére szolgál.

2019. júl. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
21%
hát tesó, xanax, zoloft, seroquel segít (De ha elhízik, nehezen lélegzik, akkor cseréljetek.)
2019. júl. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
úristen egy zseni vagy, hát erre még nem is gondoltam hogy törődni és szeretgetni kell, hogy hát ezt én eddig miért nem próbáltam ki wááááááááááooowww
2019. júl. 2. 01:57
 10/20 A kérdező kommentje:
a kedvenc női csodám amikor próbálok közeledni felé de éppen hisztizik ezért ignorál
2019. júl. 2. 01:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!