Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 18 éves fiú és 15 éves lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves fiú és 15 éves lány között működhet a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A vélemènyeteket kérném arról, hogy van egy lány, aki 15 éves ès nagyon megkedveltem, úgy érzem szerelmes vagyok belé, ő is azt mondja, hogy többet szeretne tőlem. Én 18 éves vagyok. A korhatár lehet akadály ebben a kapcsolatban?

Köszönöm a válaszaitokat!

18/F



#működés #Párkapcsolat 18 15 fiú lány
2019. júl. 2. 05:52
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Miert lenne akadaly? Ha szeretitek egymast akkor nincs
2019. júl. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Ha pesztrálni akarsz egy kislányt,akkor hajrá. Max.az apját/anyját fogja zavarni,mást nemigen..
2019. júl. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Persze ,hogy működhet számos ilyen pár van a világon és idővel a kör nem lesz akadály ,már most sem az ,de érted 😊

L

2019. júl. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
haverom 22 évesen 16 éves csajjal jött össze.
2019. júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet. 3 év nem sok
2019. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Húzós, ha egy kicsit belegondolsz akkor te már valószínüleg nem a csóknál akarsz leragadni egy kislánnyal. Esetleg lehet, hogy ő ezt nem 15 évesen szeretné kezdeni vagy 16. Szerintem még ő kislány hozzád. A 3 év nem sok, de nem mindegy, hogy mikor van az a 3 év.
2019. júl. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyan már, amíg valaki nem 17 éves legalább addig ne éld bele annyira magad. Hamár 17 éves elmúlt, és még mindig együtt vagytok akkor oké. Ahogy az előttem lévő válaszoló írta: "nem sok a 3 év, de nem mindegy, hogy mikor".


És ne legyenek nagy elvárásaid, ő még fiatal. 2,3 év múlva talán...

Ja és két hét múlva ne gyere erre az oldalra sírni, mert elhagyott a 15 éves csajod. Ebben a korban ez még változik.

2019. júl. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!