Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogos a feltételezésem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a feltételezésem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki együtt van egy lánnyal 8 hónapja.

De négy hónappal ezelőtt elkezdtem ismerkedni a sráccal. Tettünk dolgokat, amire egyáltalán nem vagyok büszke. (Igen,megcsalta a barátnőjét velem) Viszont bele szerettem a srácba.

Aki sokszor mondott félreérthető dolgokat nekem. Majd ezután megkérdeztem tőle, hogy szerelmes-e ebbe a lányba?

Azt válaszolta igen, és én voltam a szar hogy ilyet mertem feltételezni róla.


2019. júl. 2. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit tanultál az esetből?
2019. júl. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Legalább jó volt? A fiúk már csak ilyenek, egy dugást se hagynak ki.
2019. júl. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Te csak egy játékszer vagy neki, a világon semmit nem jelentesz számára. Nem tudom mi miatt kezdtél el érezni iránta szerelmet, mikor agyba-főbe csalja a mostani barátnőjét, és veled is ezt csinálná ha összejönnétek.
2019. júl. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk le. Nem is jönnék össze vele, pont ezért. Sajnálom is szegény lányt. Csak nem értem miért mondja hogy szerelmes. Mikor szerintem egyértelmű hogy nem az
2019. júl. 2. 16:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmes beléd, belé sem. Nem is lesz. Mit akarsz még tőle?
2019. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lényegtelen mit mond, mikor a saját barátnőjét csalja és hazudik neki, nemhogy neked. Talán pont a szex miatt van vele, de teljesen mindegy. Nem értem miért fontos mit érez iránta, mikor őt se és téged se tisztel egyáltalán. Valószínűleg nem te vagy az egyetlen még, akivel kavargat mögötte, és lehet velük szex is van.


Érzelmes szemüvegen át próbálod nézni a srácot, mintha most ismerkednél valakivel és közelednétek egymáshoz, de ezzel csak a valóságot tagadod. Nem tudom mazochista vagy-e, hogy engeded hogy egy zsák sz*rként használjanak, vagy annyira alacsony az önbecsülésed, hogy elfogadod. Többet érsz annál, hogy egy ilyen szánalmas emberre fecséreld az időd, lehet inkább arra kéne fókuszálni, hogy az önképed rendbe tedd.

2019. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kérdező egy 16 éves, míg a fiú, aki az asszonyt csalja, lehet 21!


Hát igen, pont passzoltok, megérdemelitek egymást!


Egyik jobb, mint a másik XD

2019. júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon tévedsz a korokat illetően 😆😆
2019. júl. 2. 16:37
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: A lényegét sikerült leszűrnöd.
2019. júl. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gaz vagy te nem is kellesz neki csak arra
2019. júl. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!